אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט ו-Y-tech יאפשרו לחברות להציע פתרונות ענן כמותג פרטי צילום: shutterstock

פרסום ראשון

מיקרוסופט ו-Y-tech יאפשרו לחברות להציע פתרונות ענן כמותג פרטי

אינטגרטורים יוכלו להציע ללקוחותיהם פתרון ענן ותקשורת שימותג תחת שמם במודל של white label. חברת Y-tech הישראלית תספק לאינטגרטור את מערך השירותים מקצה לקצה

02.05.2016, 15:34 | רפאל קאהאן
קבוצת המחשוב הישראלית Y-tech נבחרה על ידי מיקרוסופט לשותפה אסטרטגית בתוכנית של החברה למימוש פתרונות מחשוב ענן,  תוכנית COSN (Cloud OS Network), כך נודע ל"כלכליסט" היום (ב'). במסגרת שיתוף הפעולה, תציע Y-tech לחברות אינטגרציה פרטיות וכן לגופי אינטגרציה בארגונים ציבוריים וארגוני Enterprise בישראל מודל שיאפשר להם לספק ללקוחותיהם פתרון מחשוב ענן ותקשורת כולל ומאובטח תחת מותג פרטי.

קראו עוד בכלכליסט

הפתרון, שמבוסס על טכנולוגיית הענן של מיקרוסופט בדאטה סנטר מקומי משולב עם שירותי ה-ISP של Y-tech, יסופק ללקוחות הקצה כחלק מסל השירותים של גוף האינטגרציה. המודל החדש יוצע תחת שם המותג Azure ICT Platform for Integrators. תוכנית הענן האסטרטגית של מיקרוסופט, COSN, מאגדת רשת עולמית של פתרונות מחשוב ענן מספקים נבחרים בעולם. גם ספקית הענן הישראלית טריפל C מופיעה כספקית שירותי Azure, אולם היא לא מוסמכת להציע פתרון תחת מותג פרטי לאינטגרטורים ולקוחות קצה.

תומר שוייצר מנכ"ל Y-Tech, צילום: שירן כרמל תומר שוייצר מנכ"ל Y-Tech | צילום: שירן כרמל תומר שוייצר מנכ"ל Y-Tech, צילום: שירן כרמל

"המודל שמוצע לאינטגרטורים, משלב בתוכו את עולם הענן והתקשורת, הוא הראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם", אמר מנכ"ל Y-tech תומר שוייצר. "Y-tech תאפשר לאינטגרטורים להציע ללקוחותיהם פתרון ענן ותקשורת שימותג כפתרון של חברת האינטגרציה במודל של white label".

תומר שוייצר מכהן כחבר בוועדת התקינה הבינלאומית למחשוב ענן, ISO SC 38. פלטפורמת מחשוב הענן Azure ICT מאפשרת לאינטגרטור להתחיל לעבוד עם הידע שרכש והחומרה שברשותו מבלי להיכנס להשקעות כלל. היא תומכת בפתרונות רבים, כולל קוד פתוח, מסדי נתונים, מערכות מיקרוסופט ומוצרי שותפים רבים כגון פתרונות אבטחה מוכרים, דוגמת FortiGate, Checkpoint, F5, WatchGuard, פתרונות דואר אלקטרוני כגון PineApp ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות