אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכונס הזמני לנכסי ענבל אור: היא ניסתה להחליף את תכשיטיה בפדני צילום: יריב כץ

הכונס הזמני לנכסי ענבל אור: היא ניסתה להחליף את תכשיטיה בפדני

עו"ד איתן ארז, טוען בבית המשפט כי אשת הנדל"ן ניסתה להחליף את התכשיטים השייכים לקופת הפירוק והיו אמורים לעבור לרשותו לפני החג: "זהו דפוס התנהגותה, היא מנסה לממש נכסים השייכים לקופת הכינוס"

02.05.2016, 20:38 | זוהר שחר לוי

כונס הנכסים הזמני לנכסיה של ענבל אור, עו"ד איתן ארז, טוען בבית המשפט כי אשת הנדל"ן ניסתה להחליף את התכשיטים שברשותה בחברת פדני בתכשיטים אחרים. "זהו דפוס התנהגותה, היא מנסה לממש נכסים השייכים לקופת הכינוס".

קראו עוד בכלכליסט

לפני חג הפסח, פנה ארז, לבית המשפט המחוזי בתל אביב ודרש כי אור תעביר לידיו את כל התכשיטים שברשותה. בבקשה צוין כי מדובר בתכשיטים בשווי של מאות אלפי שקלים, אם לא למעלה מכך. בעקבות הבקשה הורה לאור שופט הפירוקים, עו"ד איתן אורנשטיין, להשיב לבקשה עד היום.

"והנה", כותב הכונס היום (ב') לבית המשפט, "בעוד הבקשה דנא תלויה ועומדת בפני בית המשפט הנכבד, התקבל במשרדי מייל מבא כוחה של חברת פדני לפיו אמש (א'), פנתה הגברת ענבל אור לסניף פדני בקניון רמת אביב, וביקשה להחליף תכשיטים אותם רכשה בעבר, בפריטים אחרים (ככל הנראה פריטים קלים יותר למימוש). הפריט האחד – צמיד שנרכש בסכום של כ-70 אלף שקל, ופריט נוסף – טבעת שנרכשה בכ-53 אלף שקל".

לדברי ארז, בעקבות המידע שהגיע מפדני, הוא פנה במכתב דחוף לבא כוחה של אור, עו"ד אילן בומבך, ודרש להעביר לידיו את התכשיטים אותם ניסתה אור להחליף אך נכון למועד פנייתו לבית המשפט, התכשיטים טרם נמסרו.

"זהו אם כן דפוס ההתנהגות של החייבת", מוסיף עו"ד ארז בבקשה, "בה בעת שתלויים נגדה צווים מפורשים של בית המשפט האוסרים עליה לעשות כל עסקה בנכסיה, היא עושה ניסיונות לממש נכסים השייכים לקופת הכינוס".

ענבל אור היום לאחר חקירתה במשטרה, צילום: יריב כץ ענבל אור היום לאחר חקירתה במשטרה | צילום: יריב כץ ענבל אור היום לאחר חקירתה במשטרה, צילום: יריב כץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות