אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת המרמה בקופת חולים מאוחדת: 4.5 חודשי עבודות שירות לכנרת גיא-רון צילום: עמית שעל

פרשת המרמה בקופת חולים מאוחדת: 4.5 חודשי עבודות שירות לכנרת גיא-רון

ביהמ"ש השלום בת"א גזר על גיא-רון גם מאסר על תנאי של 8 חודשים וקנס של 40 אלף שקל. זאת לאחר שהורשעה בהסדר טיעון בכך שחברה שלה ושל בעלה, יו"ר לשכת עוה"ד לשעבר, שימשה צינור להעברת תשלומים בלתי חוקיים ממאוחדת למרפאות פרטיות

03.05.2016, 16:47 | תומר גנון וזוהר שחר לוי
פרשת המרמה בכספי קופת חולים מאוחדת: שופטת בית משפט השלום בת"א, לימור מרגולין יחידי, גזרה היום (ג') 4.5 חודשי מאסר בפועל שירוצו בעבודות שירות, מאסר על תנאי למשך 8 חודשים לתקופה של 3 שנים וקנס בהיקף 40 אלף שקל לכנרת גיא-רון, רעייתו של יו"ר לשכת עוה"ד לשעבר יורי גיא-רון. זאת לאחר שהורשעה במסגרת הסדר טיעון. גיא-רון הודתה במסגרת ההסדר בעבירה של רישום כוזב במסמכי תאגיד.

כתב האישום נגד גיא-רון הוגש לפני כחצי שנה על ידי נעם עוזיאל מפרקליטות מחוז ת"א (מיסוי וכלכלה). לפי גזר הדין, חברת ג.פ. אפיקי שיווק שבבעלות משותפת לה ולבעלה שימשה צינור להעברת תשלומים בלתי חוקיים ממאוחדת למרפאות פרטיות תמורת עמלת תיווך של 35%. בסך הכל הועברו כ-5 מיליון שקל ממאוחדת למרפאות הפרטיות באמצעות החברה של בני הזוג גיא-רון.

קראו עוד בכלכליסט

כנרת גיא-רון , צילום: עמית שעל כנרת גיא-רון | צילום: עמית שעל כנרת גיא-רון , צילום: עמית שעל

כנרת גיא-רון, המיוצגת על ידי עו"ד אייל רוזובסקי, הודתה שערכה חשבוניות כוזבות, שהן בבחינת רישומים כוזבים בספרי התאגיד של החברה, וזאת בכוונה לרמות את מנגנוני הביקורת של הקופה ואת משרד הבריאות. פרשייה זו מהווה חלק מפרשה נרחבת יותר, פרשת בכירי קופת חולים מאוחדת, שהחלה בעקבות דו"ח חמור של מבקר המדינה על התנהלות בעלי תפקיד בכירים בקופה וכמה מהמעורבים הועמדו לדין במהלך החודש האחרון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות