אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משה ליכטמן ולורד דייויד אליאנס מרחיבים את ההשקעה ב Woo.io צילום: סאסי אהרוני ייעוץ ואסטרטגיה תקשורתית

משה ליכטמן ולורד דייויד אליאנס מרחיבים את ההשקעה ב Woo.io

החברה הישראלית, שכבר גייסה 2.35 מיליון דולר בסבב הגיוס הראשוני שלה, מגייסת 2 מיליון דולר נוספים. היא מתכוונת להרחיב את המשרדים שלה בניו יורק ובוסטון

04.05.2016, 12:08 | מאיר אורבך

חברת הסטארט אפ הישראלית Woo.io גייסה 2 מיליון דולר נוספים ממשקיעיה, ובסך הכל הרחיבה את סבב גיוס הסיד שלה ל-4.35 מיליון דולר. בפברואר האחרון, החברה הודיעה שגייסה 2.35 מיליון דולר ממשה ליכטמן ולורד דיוויד אליאנס, שהובילו גם את הגיוס הנוכחי.

קראו עוד בכלכליסט

כספי הגיוס ישמשו את החברה להגדלת מספר המשתמשים בפלטפורמה והמשך פיתוח מרכז המו"פ הישראלי, לקראת הרחבת פעילות החברה לשווקים עתירי טכנולוגיה נוספים. החברה גם הודיעה שהיא מתכוונת להרחיב באופן מיידי את הפעילות שלה בארצות הברית ולפתוח נציגות בניו יורק ובוסטון. לחברה יש כבר נוכחות בסן פרנסיסקו.

עובדי חברת Woo.io, צילום: סאסי אהרוני ייעוץ ואסטרטגיה תקשורתית עובדי חברת Woo.io | צילום: סאסי אהרוני ייעוץ ואסטרטגיה תקשורתית עובדי חברת Woo.io, צילום: סאסי אהרוני ייעוץ ואסטרטגיה תקשורתית

Woo.io פיתחה פלטפורמה המאפשרת לעובדי הייטק לבדוק את ערכם בשוק ולחפש מקומות עבודה חדשים, בצורה אנונימית ומבלי לחשוף את זהותם או לסכן את מקום העבודה הנוכחי שלהם. המערכת מציגה למהנדסי חומרה, מתכנתים, מנהלי מוצר, אנשי QA ומעצבים הצעות עבודה טובות יותר, ומאפשרת להם גם לברור ולחפש עבור הזדמנויות ספציפיות, כגון האפשרות לקידום, שכר גבוה יותר, רילוקשיין או מעבר לפיתוח בטכנולוגיות אחרות. במידה והעובד מצא הזדמנות מעניית, והמעסיק הפוטנציאלי מסמל את הנכונות שלו לקבל את עיקרי התנאים של העובד, Woo.io מקשרת ביניהם. בשלב זה ההחלטה עוברת לידי העובד , הקובע אם הוא מעוניין להישאר אנונימי ולקדם דיאלוג מול חברה, או להשיב בשלילה להצעת העבודה הטנטטיבית.

לדברי ליכטמן, Woo.io עונה על צורך אמיתי בשוק, מכיוון שחברות הייטק מתקשות למצוא ולגייס את העובדים הרלוונטים ביותר עבורן ויש תחרות עזה על כוח אדם מתאים. ואכן, מרגע השקת הפלטפורמה באופן רשמי בפברואר האחרון, קרוב ל-7,000 עובדים נרשמו והחלו להשתמש בפתרון של Woo.io, בנוסף למספר חברות טכנולוגיה גדולות המאתרות עובדים דרכה. לפי Woo.io, החברה עובדת בין השאר עם יאהו, אדובי, אוטודסק, מיקרוסופט ו-WeWork.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות