אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משחקי הכס ודונלד טראמפ דחפו את הרווח הרבעוני של טיים וורנר

משחקי הכס ודונלד טראמפ דחפו את הרווח הרבעוני של טיים וורנר

בעלת השליטה ב-HBO ו-CNN סיימה את הרבעון עם קפיצה ברווח ל-1.21 מיליארד דולר - מול 970 מיליון דולר ברבעון המקביל. המירוץ לנשיאות בארה"ב העלה ב-2.5% את הרייטינג של CNN, ב-HBO נרשם גידול של 7.7% בהכנסות

04.05.2016, 16:10 | שירות כלכליסט
טיים וורנר, שבבעלותה רשתות הטלוויזיה CNN ו-HBO, דיווחה על עלייה של 2.5% ברווח הרבעוני, על רקע עלייה בהכנסות ממנויים בחטיבת טרנר ברדקאסטינג ובערוץ הכבלים HBO.  

קראו עוד בכלכליסט

החברה דיווחה כי ברבעון שהסתיים ב-31 במרץ עלה הרווח הנקי ל-1.21 מיליארד דולר או 1.51 דולר למניה, מ-970 מיליון דולר או 1.15 דולר למניה בתקופה המקבילה אשתקד. צפי האנליסטים עמד על רווח של 1.30 דולר למניה.

הכנסות החברה עלו ב-2.5% ברבעון הראשון ל-7.31 מיליארד דולר, בין היתר הודות לעלייה ברייטינג של CNN לקראת הבחירות לנשיאות ארה"ב. הצפי עמד על הכנסות של 7.30 מיליארד דולר.

"CNN ממשיכה לבסס את ההצלחה שלה על ידי הכפלת הצופים בשעות השיא הרבעון", מסר המנכ"ל ג'ף ביוקס. במקביל, ההכנסות ממנויים טיפסו ב-11% בעוד ההכנסות מפרסום עלו ב-5% ברבעון.

ההכנסות ב-HBO, רשת הכבלים המשדרת תכניות פופולאריות כמו משחקי הכס, עלו ב-7.7% ל-1.51 מיליארד דולר.

בטיים וורנר מחזרים אחרי הצופים הצעירים על ידי הצעת עונות שלמות לצפיית "בינג'" כתגובה לשירותי סטרימינג כמו הולו ונטפליקס. בשנה שעברה השיקה החברה את HBO Now, שירות סטרימינג לערוץ שמציג תכניות פופולאריות כמו משחקי הכס ובלש אמיתי.  

דאינריז,  משחקי הכס דאינריז, משחקי הכס דאינריז,  משחקי הכס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות