אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית המשפט לא נענה לבקשת הדיירים לסגור את שרונה מרקט צילום: עמית שעל

בית המשפט לא נענה לבקשת הדיירים לסגור את שרונה מרקט

הדיירים טענו כי שוק האוכל פועל ללא רישיון וגורם למפגעי תברואה קשים. השופט שלח את הדיירים לגבש מתווה מול גינדי החזקות לתיקון המפגעים

05.05.2016, 19:26 | אביב גוטר

שופט בית משפט השלום בתל אביב עמית יריב, לא קיבל היום (ה') את עתירת דיירי שרונה לסגירת שרונה מרקט בשל מפגעים במתחם שבתל אביב. השופט שלח את הדיירים לגבש מתווה יחד עם הבעלים גינדי החזקות לתיקון המפגעים בפרויקט שרונה.

קראו עוד בכלכליסט

בהחלטת השופט נקבע כי "מומחים מטעם הדיירים ומטעמם של גינדי החזקות יעשו מאמצים לגבש תכנית מוסכמת שכוללת לוחות זמנים ריאליים וקרובים לביצועי התיקונים הדרושים להסרת ההמפגעים הנטענים". עוד הוסיף השופט בהחלטתו כי: "אם הצדדים לא יגיעו להסכמות, או לחלופין ככל שיוותרו נושאים השנויים במחלוקת בידי המומחים, ימנה בית המשפט מומחה מטעמו".

לאחרונה פורסם כי המשטרה התריעה בפני עיריית תל אביב כי על ליקויי אבטחה חמורים במתחם השוק. כמו כן הדיירים ביקשו להוציא צו מניעה לסגירת שרונה מרקט בטענה כי הוא פועל ללא רשיון ובנוסף הלינו על כך שהשוק גורם לבעיות תברואתיות קשות, בין היתר טענו הדיירים על הצפות ביוב וריחות בשטחים הציבוריים של הבניין.

מחברת גינדי החזקות נמסר: "חברת גינדי החזקות מרוצה מכך שהוסר האיום של הדיירים לסגור את שרונה מרקט. בית המשפט סייע לדיירים לרדת מהעץ הגבוה שעליו טיפסו ובעצם חזר למתווה שהוסכם לפני חודשים רבים ועוכב ע״י הדיירים, לפיו מומחה מוסכם יקבע על התיקונים וביצועם. חברת גינדי החזקות תפעל לפי קביעת המומחים".

באי כוחם של הדיירים, עו"ד גבי ספרן ואבי שרף, מסרו ל"כלכליסט": "בית המשפט הצליח להביא את הצדדים להסכמה פרקטית אשר מיועדת להסיר מוקדם ככל האפשר את המפגעים הקיימים במגדלי המגורים כתוצאה ממתחם שרונה מרקט. הדיירים מקווים שהפעם גינדי אכן תפעל ללא דיחוי באופן שהותווה על ידי בית המשפט להסרת המפגעים באופן שיאפשר הן למרקט והן לדיירים לחיות ללא מפגעים החל מאותו מועד. הדיירים חשים שהדרך החדשה תוביל לצמצום המחלוקות בפרויקט הזה".

שרונה מרקט, צילום: צביקה טישלר שרונה מרקט | צילום: צביקה טישלר שרונה מרקט, צילום: צביקה טישלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
אם וכאשר (שלא יקרה) תפרוץ שריפה בשרונה מרקט.הכלוא בתוך ים בטון .........
האם יש מאגר מים זמין להטזה בלחץ גבוה? אלפי אנשים צפופים במרחבים שקשה לנוע בהם וגם המעברים לא תמיד פנוים מקום כמו שרונה מרקט בתפוסה מלאה + ובפעילות אינטנסיבית הכוללת בישולים .ושימוש נכבד בחשמל מחייבת בחינה מחמירה במיוחד שמסביב כל האזור בנוי לגובה. כיום הנזק הכלכלי כבד אבל חיי אדם חשובים יותר וכל הקומבינות לא יתנו מנוח לחתימה מהירה על היתרים בלי לוודא שאין סכנות . האזור גם מקבל מאות יחידות דיור חדשות וגם הם צריכות התייחסות ביחס לשרונה מרקט
דני , תא  |  08.05.16
15.
חושבים לגור בשרונה - תחשבו שוב ...המקום רועש מאוד לא מומלץ בלשון המעטה
חושבים לגור בפרויקט שרונה? גם קניה של נכס וגם שכירות לא מומלץ בעלי הדירות מתלוננים בלי הפסקה אבל כאשר מגיעים לשלב השכירות או המכירה המחירים בשמים! והאמת כי מי שגר כאן מאז הקיץ כל מה שיש לי להגיד זה תחשבו שוב! עיריית תל אביב משתמשת במקום כמקום בילוי המשמעות של זה שכל ערב (מלבד אולי יום השואה יש כאן מסיבות טקסים ערבי בירה פסטיבלים ללא הפסקה זה נשמע על פניו נחמד אבל הבעיה שבערב שאתם מגיעים הביתה אכל מה שבא לכם זאת ארוחת ערב או סיפור עם הילדים אבל הבית רועד ממסיבה כל שהיא במתחם. וזה כל ערב!! גם באמצע השבוע עד השעות הקטנות של הלילה. ושעיריית תל אביב לא מארגנת פעילות אז בעלי הברים באזור מארגנים פסטיבלים , כגון פסטיבל הבירה פסיטבל הפרצל וכו'... הבית רועד כולו. מה גם שתלום ועד הבית הינו מהגבוהים בעיר אף שאין כאן לא בריכה ולא חדר כושר ואף לא חדר אופניים על כן לא ברור מדוע התשלום עומד על סך של 1600 ₪ לחודש לדירה קטנה. ואם זה לא מספיק המעליות כאן על הפנים ולא נגיעות אף פעם . בנוסף יש כאן בעיה של ריוחות חריפים ולא מדובר רק על ריח הביוב החמור שעולה מחניון הבניין אלה מכל המסעדות הרבות שיש כאן הרייח עולה ישר לדירות. בקיצור המגורים בשרונה סיוט. ובעלי הדירות מבקשים גם למכירה וגם לשכירות מחירים מאוד גבוהים. יש לכם חלום לגור באיזור תעברו למתחמי המגורים ליד . בפרויקט שרונה לא מומלץ
ולי , שרונה  |  07.05.16
13.
לא נחמד לגור בשרונה אין גני ילדים אין בתי ספר ויקר בצורה חריגה
חושבים לגור בפרויקט שרונה? גם קניה של נכס וגם שכירות לא מומלץ !!! לא כדאי לגור בשרונה. בעלי הדירות מתלוננים בלי הפסקה אבל כאשר מגיעים לשלב השכירות או המכירה המחירים בשמים! והאמת כי מי שגר כאן מאז הקיץ כל מה שיש לי להגיד זה תחשבו שוב! עיריית תל אביב משתמשת במקום כמקום בילוי המשמעות של זה שכל ערב (מלבד אולי יום השואה יש כאן מסיבות טקסים ערבי בירה פסטיבלים ללא הפסקה זה נשמע על פניו נחמד אבל הבעיה שבערב שאתם מגיעים הביתה אכל מה שבא לכם זאת ארוחת ערב או סיפור עם הילדים אבל הבית רועד ממסיבה כל שהיא במתחם. וזה כל ערב!! גם באמצע השבוע עד השעות הקטנות של הלילה. ושעיריית תל אביב לא מארגנת פעילות אז בעלי הברים באזור מארגנים פסטיבלים , כגון פסטיבל הבירה פסיטבל הפרצל וכו'... הבית רועד כולו. מה גם שתלום ועד הבית הינו מהגבוהים בעיר אף שאין כאן לא בריכה ולא חדר כושר ואף לא חדר אופניים על כן לא ברור מדוע התשלום עומד על סך של 1600 ₪ לחודש לדירה קטנה. ואם זה לא מספיק המעליות כאן על הפנים ולא נגיעות אף פעם . בנוסף יש כאן בעיה של ריוחות חריפים ולא מדובר רק על ריח הביוב החמור שעולה מחניון הבניין אלה מכל המסעדות הרבות שיש כאן הרייח עולה ישר לדירות. ואין כאן חניה בטח לאורחים שמגיעים לאיזור אין גני ילדים ובצי ספר במרחק הליכה - רק נסיעה עם הרכב ואז עומדים בפקקים של מנחם בגין חצי שעה במקרה הטוב בקיצור המגורים בשרונה סיוט. ובעלי הדירות מבקשים גם למכירה וגם לשכירות מחירים מאוד גבוהים. יש לכם חלום לגור באיזור תעברו למתחמי המגורים ליד . בפרויקט שרונה לא מומלץ כל שיש לי להגיד לבעלי הדירות שלא מפסיקים להתלונן ולתבוע מוזר שאתם מוכרים כאן או משכירים כאן דירות אתם לא מורידים שקל אחד לאור הבעיות הקשות אז אולי לא באמת כל כך קשה כאן אולי זה רק כסף שאתם רוצים?
אני , שרונה תל אביב  |  07.05.16
לכל התגובות