אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השמש העולה צילום: MCT

השמש העולה

לא רק פראדה: בוטיק משקפי השמש ICU יתחיל לייבא את המותגים NYX, Hardy Amies ו־RVS, שהם אנונימיים בישראל אבל הדבר החם באירופה

10.05.2016, 09:33 | מורן לונדון

שוק משקפי השמש נמצא בתחרות הולכת וגוברת עם יבוא מקביל של רוב המותגים, מחירים שלא מפסיקים לרדת ושפע מוגזם מכל דגם שטרנדי כרגע. לתוך המציאות הצרכנית הזאת נכנס אסף כהן (42) עם בוטיק המשקפיים ICU בתל אביב, שמבטיח שהמשקפיים שיירכשו אצלו יורכבו בגאון רק אצל הרוכש. בקיץ הקרוב תוכלו למצוא בבוטיק שורה של מותגים חדשים שלבטח לא שמעתם עליהם, כמו NYX, Hardy Amies ו־RVS - אבל ג'וני דפ וליידי גאגא הם כבר מזמן מעריצים קבועים. מדובר במותגים החמים של הקיץ שמאחוריהם מעצבים יפנים מבטיחים. טווח המחירים נע בין 1,500 ל־6,000 שקל.

"הרעיון שעומד מאחורי החנות הוא חוויית קנייה מקסימלית", אומר כהן, "מעבר לכך שאנו מקפידים על מותגים איכותיים ביותר ורמת שירות גבוהה במיוחד, אנחנו מציעים דגם אחד בלבד מכל זוג משקפיים".

גם אם יש לו ביקוש בקרב הלקוחות?

"כן, גם אם יש לו ביקוש. אנחנו מאמינים שללקוח שלנו מגיע להיות מיוחד, וזה מתחיל ברמת השירות שהוא מקבל וממשיך בכך שהדגם שקנה אצלנו ייחודי.

את החנות הקים כהן עם קרן שלומי (39), בת זוגו ואופטומטריסטית שתמיד חלמה על חנות משלה וחיפשה קונספט קצת שונה מכל מה שהשוק כבר מציע. לפני שלוש שנים הם בחרו את המיקום במרכז קניות קטן באזור ותיק של רמת אביב שהקהל בו שבע ומתבגר וכן, אוהב משקפיים איכותיים. אבל מספרים שהאג'נדה של החנות כבר קנתה לה שם במקומות מרוחקים יותר. "מגיעים אלינו גם מכרמיאל ואיילת השחר. אנשים רואים את המשקפיים על חברים ולא נשארים אדישים".

ליידי גאגא וה- Hardy Amies שלה. הסלבס הם לקוחות קבועים, צילום: MCT ליידי גאגא וה- Hardy Amies שלה. הסלבס הם לקוחות קבועים | צילום: MCT ליידי גאגא וה- Hardy Amies שלה. הסלבס הם לקוחות קבועים, צילום: MCT

כשכהן אומר שלא נשארים אדישים, אפשר להבין למה. חלק מהמשקפיים קלאסיים מאוד, אבל הרוב ללא ספק ייחודיים ומאתגרים. משקפי פרפר ענקיים, שילובי צבעים נועזים, מתכות וגזרות שנונות הם חלק בלתי נמנע מההיצע בחנות, והלקוחות נחלקים בין מבוגרים רגועים יותר לצעירים ובעיקר צעירות, שמחפשות משקפיים עם המון אטיטיוד שיהיו רק להן. אלו לא הרייבאן או הפראדה שנמצאים בכל בית בישראל, אבל אלו כן משקפיים איכותיים ויוקרתיים למביני עניין.

 

לייבא זוג אחד מכל מותג - כלומר להזמין כמויות קטנות מאוד.

 "נכון, אבל אנחנו משקיעים במערכת היחסים עם האנשים שמאחורי המותגים שאנו מביאים. קרן מאוד מקצועית, ואין פה משקפיים שלא עוברים תחת ידיה הקפדניות. המקצוענות הזו שאנו מציעים גם קוסמת לבעלי המותגים, שיודעים שאנחנו משווקים את המותגים שלהם בליווי אופטומטריסטי איכותי, ייעוץ והתאמה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות