אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברוך הבא? אינסטגרם הציגה לוגו חדש

ברוך הבא? אינסטגרם הציגה לוגו חדש

במקום סימן המצלמה המוכר, אפליקציית שיתוף התמונות בחרה בלוגו "שטוח"; התגובות ברשת מעורבות

12.05.2016, 10:31 | הגר רבט
אינסטגרם, אפליקציית שיתוף התמונות הפופולרית, החליפה את הלוגו שלה ובחרה ליישר קו עם העיצוב "השטוח" שמשתלט, כך נראה, על עולם הטכנולוגיה. הוא דומה מאוד, למשל, לשפה הגרפית הנוכחית של אפל שהתעדכנה ב-iOS 7. אינסטגרם הייתה עד אתמול (ד') אחד המותגים האחרונים שלא נכנעו לשפה הגרפית השטוחה והשינוי מאכזב לא מעט מבקרים.

קראו עוד בכלכליסט

הלוגו המינימליסטי, מחליף את סימן המצלמה שעיצב קול רייז ב-2010. רייז היה בזמנו משתמש נלהב בגרסת הבטא של האפליקציה הצעירה (והפילטר Rise באפליקציה אפילו נקרא על שמו), וכשמייק קרייגר, מייסד האפליקציה, ביקש ממנו לסייע בעיצוב הקו הגרפי הוא שמח לעזור.

האייקונים החדשים האייקונים החדשים האייקונים החדשים

רייז אמר לאתר Mashable שהוא לא יכול להיות נרגש יותר מהלוגו החדש: "אני אוהב את המינימליזם ואני חושב שהסמל הזה ישרוד לאורך זמן", הסביר.

הלוגו הצבעוני אמור לסמל את הרבגוניות של 400 מיליון משתמשי אינסטגרם. גם עיצוב האפליקציה עצמה עבר שינויים קלים וכעת הוא מעט נקי יותר וצבעוני פחות, "כדי לשים את הדגש על התמונות עצמן" מסבירים באינסטגרם.

התגובות ברשת היו כמובן מעט יותר מגוונות, ונעו בין התפעמות לשנאה יוקדת, אבל זה כנראה המקרה בכל פעם שמשתמשים נתקלים בשינוי שלא ציפו לו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות