אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיילן מרחיבה את פעילותה בתחום רפואת העור: רוכשת את רנסנס במיליארד דולר

מיילן מרחיבה את פעילותה בתחום רפואת העור: רוכשת את רנסנס במיליארד דולר

ענקית התרופות, שלפני 3 חודשים הודיעה על רכישת יצרנית התרופות השבדית מדה, ממשיכה לפתוח את הכיס ומבצעת רכישה נוספת. ליחידה הנרכשת ברנסנס מחזור מכירות שנתי של 370 מיליון דולר והיא תוסיף לפורטפוליו של מיילן 25 מוצרים

13.05.2016, 19:26 | שירות כלכליסט

מיילן מרחיבה את הפעילות שלה בתחום התרופות לטיפול בעור ורוכשת את הפעילות בתחום של רנסנס (Renaissance) עבור 950 מיליון דולר (סכום נוסף של 50 מיליון דולר ישולם בהמשך). העסקה מבוצעת 3 חודשים לאחר שמיילן הודיעה כי תרכוש את יצרנית התרופות השבדית מדה, שגם לה יש פעילות משמעותית בתחום הדרמטולוגיה. 

קראו עוד בכלכליסט

 "דרמטולוגיה נמצאת מזמן בפוקוס של מיילן, והפעילות של רנסנס משלימה לזו של מדה", מסרה היום התר ברש, המנכ"לית של מיילן. על פי החברה, העסקה תוסיף לפורטפוליו של מיילן 25 מוצרים. 

יו"ר מיילן רוברט קורי, צילום: עמית שעל יו"ר מיילן רוברט קורי | צילום: עמית שעל יו"ר מיילן רוברט קורי, צילום: עמית שעל

רנסנס, שנשלטת על ידי קרן הפרייבט אקוויטי RoundTable Health Care, תשמור על הפעילות שלה בתחום המוצרים לשמירה על סטריליות ואת המפעל שלה הפועל בתחום זה. העסקה הצפויה להיסגר בסוף הרבעון השלישי, כוללת תשלום נוסף של 50 מיליון דולר.

על פי מיילן, מחזור המכירות של היחידה הנרכשת עמד ב-2015 על כ-370 מיליון דולר והועסקו בה 1,200 עובדים. מיילן מסרה כי היא מצפה לממן את העסקה באמצעות כסף מזומן והלוואות שתיטול. מניית מיילן נסחרת כעת ביציבות בניו יורק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות