אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בראק אן וי רכשה נכס בדורטמונד בגרמניה תמורת 40 מיליון שקל

בראק אן וי רכשה נכס בדורטמונד בגרמניה תמורת 40 מיליון שקל

שכר הדירה בנכס הנרכש עומד על כ- 2.9 מיליון שקל ומגלם תשואה של כ- 7.3%. בראק מנהלת מו"מ מול בנק גרמני לצורך מימון העסקה

15.05.2016, 14:49 | אורן פרוינד

חברת הנדל"ן בראק קפיטל פרופרטיז אן.וי (בראק אן.וי) שבשליטת אנשי העסקים שמעון ויינטרוב ורונן פלד, רכשה היום נכס מסחרי בדורטמונד גרמניה בתמורה כוללת (כולל עלויות עסקה) של כ-39 מיליון שקל (כ-9.1 מיליון יורו). שכר הדירה הנוכחי מהנכס הנרכש עומד על כ- 2.9 מיליון שקל ומגלם תשואת שכ"ד של כ- 7.3%.   

קראו עוד בכלכליסט

לצורך מימון העסקה, מנהלת בראק אן.וימו"מ מתקדם עם תאגיד בנקאי גרמני לקבלת הלוואה לחמש שנים בתנאי נון-ריקורס (ללא זכות חזרה ללווה), בהיקף של כ-27 מיליון שקל. ההלוואה תישא ריבית קבועה לחמש שנים בשיעור של 1.55% לשנה. יתרת ההשקעה תמומן באמצעות ההון העצמי של החברה.

פרד גניה, ראש המחלקה הפיננסית בבראק אן.וי אמר היום: "אנו שמחים להמשיך ולהרחיב את תיק הנדל"ן המניב המסחרי עם רכישת נכס מסחרי המושכר לתקופה ארוכה של 14 שנה לרשת toom, מרשתות ה-DIY (עשה זאת בעצמך) המובילות בגרמניה עם כ-350 חנויות ומחזור שנתי של כ-2.7 מיליארד יורו. הנכס הנרכש, מושכר בשכ"ד הנמוך בכ- 35% משכ"ד הנהוג בשוק ומגלם פוטנציאל עלית שכ"ד בטווח הארוך. בנוסף מיקום הנכס, במרכז המסחרי של עיר בת כ-96 אלף תושבים בקרבת דורטמונד, תורם לתנועת קונים ערה, ומנגד הנכס נהנה מתחרות מועטה (הנכס הינו חנות ה-DYI הגדולה היחידה במרכז העיר)".

חברת הנדל"ן בראק קפיטל פרופרטיז אן.וי (בראק אן.וי) מתמקדת בנדל"ן בגרמניה ב-3 סקטורים: נדל"ן מניב למגורים, יזום למגורים ונדל"ן מניב מסחרי. בתחום המניב למגורים, בבעלות החברה כ-10,000 דירות ב-5 אזורים גיאוגרפים מבוססים. בתחום המניב מסחרי, בבעלות החברה 32 נכסים מסחריים בשטח כולל להשכרה של כ- 377 אלף מ"ר. בתחום הייזום לבנייה למגורים, בבעלות החברה 4 פרויקטים בעיר דיסלדורף ובאאכן עם כ-1,419 יח"ד בשלבי תכנון וביצוע בהיקף כספי של כ-702 מ' יורו.

נכס של בראק אן וי בגרמניה (ארכיון) נכס של בראק אן וי בגרמניה (ארכיון) נכס של בראק אן וי בגרמניה (ארכיון)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות