אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שופרסל מפנקת את היו"ר הפורש רפי ביסקר עם הסתגלות של חצי שנה צילום: יונתן בלום

שופרסל מפנקת את היו"ר הפורש רפי ביסקר עם הסתגלות של חצי שנה

ביסקר כיהן ב-25% משרה, עליה קיבל שכר בעלות של 1.2 מיליון שקל ב-2015. עלות חצי שנת ההסתגלות של ביסקר לחברה: 444 אלף שקל

16.05.2016, 09:55 | גיל קליאן

לאחר דו"ח רבעוני חיובי במיוחד שפירסמה אתמול (א') שופרסל, הודיעה רשת המזון הגדולה בישראל כי בכוונתה להעניק 6 חודשי הסתגלות ליו"ר הפורש, רפי ביסקר.

קראו עוד בכלכליסט

אותם 6 חודשי הסתגלות יעלו לבעלי המניות של שופרסל 444 אלף שקל, והם יבואו בנוסף ל-3 חודשי הודעה מוקדמת להם זכאי ביסקר מתוקף הסכם ההעסקה שלו. בעלי המניות יתכנסו ב-28 ביוני על מנת לאשר את ההטבה לביסקר.

ביסקר כיהן 8 שנים כיו"ר משותף בשופרסל. בתקופתו ידעה החברה עליות, אך גם מורדות. ביסקר כיהן ב-25% משרה, עליה קיבל שכר בעלות של 1.2 מיליון שקל בשנת 2015.

כהונתו של ביסקר כיו"ר משותף יחד עם שולם פישר הפכה לסמל בענף הקמעונאות להתנהלות הבזבזנית של הנהלת שופרסל. זאת, לעומת רשתות הדיסקאונט המתחרות, שהצליחו להתחרות ברשת הענקית בעזרת מטה קטן והנהלה מצומצמת (ולרוב משפחתית).

החברה נימקה את חודשי ההסתגלות לביסקר במלים: "במהלך כ-12 שנות כהונתו של ביסקר בחברה (מתוכן, כ-8 שנים כיו"ר דירקטוריון פעיל) הפגין ביסקר מנהיגות, מקצועיות, אחריות ומסירות. ביסקר הוביל בתקופת כהונתו תהליכים משמעותיים בחברה וביסס את מעמדה של החברה כחברה מצליחה ומרוויחה והוביל את החברה למיצובה כרשת הקמעונאית הגדולה והמובילה בישראל. חברי ועדת התגמול והדירקטוריון ציינו בהקשר זה, בין היתר, את יישום התוכנית האסטרטגית החדשה של החברה משנת 2014 לאור התמורות המשמעותיות בשוק המזון והמתחרים בו; חיזוק ופיתוח המותג הפרטי של החברה אשר תופס כבר כ-15% מכלל מכירות החברה בתחום הקמעונאות; חיזוק וגידול המכירות באמצעות שופרסל On-line המהוות כבר כ-6% ממכירות החברה; יישום תוכנית הפרדת הנדל"ן של החברה לחברה בת המהווה חברת נכסים מניבה גדולה ומשמעותית; והקמת המרלו"ג החדש של החברה בשוהם בהיקף של מאות מיליוני שקלים".

שופרסל, צילום: נמרוד גליקמן שופרסל | צילום: נמרוד גליקמן שופרסל, צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות