אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוהדי יונייטד התגייסו, ומוזס מסיירה ליאון יזכה לצפות בגמר הגביע צילום: @Stirling061 ב טוויטר

אוהדי יונייטד התגייסו, ומוזס מסיירה ליאון יזכה לצפות בגמר הגביע

משחקה של מנצ'סטר יונייטד שתוכנן להתקיים אתמול באצטדיונה הביתי נדחה לאחר שהתגלה חפץ חשוד, והאוהד מוזס כמעט שב הביתה מבלי לצפות בקבוצתו; האוהדים התגייסו ועתה הוא יזכה לצפות בה מול קריסטל פאלאס

16.05.2016, 18:21 | שירות כלכליסט

אוהד מנצ'סטר יונייטד מסיירה ליאון הגיע אתמול (א') למשחק הראשון שלו באולד טראפורד. לאכזבתו ואכזבת רבים אחרים, המשחק נדחה ליום שלישי בשל פינוי היציעים עקב הודעה על חפץ חשוד. אבל יש תפנית חיובית בעלילה.

קראו עוד בכלכליסט

מוזס אתמול. האוהדים גייס עבורו מספיק כסף ב-6 דקות, צילום: @Stirling061 ב טוויטר מוזס אתמול. האוהדים גייס עבורו מספיק כסף ב-6 דקות | צילום: @Stirling061 ב טוויטר מוזס אתמול. האוהדים גייס עבורו מספיק כסף ב-6 דקות, צילום: @Stirling061 ב טוויטר

מוזס, האוהד מסיירה ליאון, נאלץ לוותר על המשחק ונראה היה שהוא חוזר לביתו באפריקה מבלי לראות את קבוצתו האהובה.

איאן סטרלינג, מעמותת האוהדים של מנצ'סטר יונייטד, צייץ את תמונתו ועדכן את עוקביו על מצבו. "זהו מוזס. הוא בא מסיירה ליאון לראות את המשחק הראשון שלו באולד טראפורד. הוא הרוס". הציוץ נהפך לוויראלי ושש דקות בלבד לאחר מכן סטרלינג עדכן על שיפור דרמטי במצבו הסובייקטיבי והאובייקטיבי של מוזס מסיירה ליאון. "עדכן לגבי מוזס, שזה היה משחקו הראשון באולד טראפורד כיום. אנחנו גייסנו כסף ונשלם על שינוי תאריך הטיסה שלו. כמו כן, הוא יגיע איתנו לוומבלי!".

אוהדים של יונייטד גייסו מספיק כסף למוזס כדי לשנות את תאריך הטיסה, שהיתה מתוכננת להיום, וגם כדי למצוא לו כרטיס כניסה לגמר הגביע שייערך באצטדיון וומבלי בלונדון ביום שבת הקרוב - נגד קריסטל פאלאס.

למוזס היה הרבה יותר מזל מאוהד עם הכינוי Jaydeep, שצייץ לפני המשחק שבוטל כי זהו המשחק הראשון שלו באולד טראפורד. עדיין לא ידוע מה חדש האוהד ההודי אך בטוויטר כבר קמה תנועה לסייע לו להיכנס למשחק החוזר ביום שלישי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות