אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההתאחדות לכדורגל טעתה - ולא נותרו כרטיסים לגמר הגביע

ההתאחדות לכדורגל טעתה - ולא נותרו כרטיסים לגמר הגביע

מסתמן שההתאחדות הפיצה לינק לרכישת כרטיסים 4 ימים לפני תחילת המכירה הרשמית. את אצטדיון טדי ימלאו אוהדים החברים בקבוצות האוהדים בהם נשלח הקישור, על פני צופים זועמים אחרים

16.05.2016, 13:51 | שירות כלכליסט

ההתאחדות לכדורגל בישראל עומדת בפני התקפות רבות של אוהדים מאוכזבים, שלא הצליחו לרכוש כרטיסים למשחק גמר הגביע בין מכבי תל אביב למכבי חיפה שיתקיים ביום שלישי הבא באצטדיון טדי בירושלים.

קראו עוד בכלכליסט

אצטדיון טדי. ביקוש ל-120 אלף כרטיסים, צילום: אורן אהרוני אצטדיון טדי. ביקוש ל-120 אלף כרטיסים | צילום: אורן אהרוני אצטדיון טדי. ביקוש ל-120 אלף כרטיסים, צילום: אורן אהרוני

ההתאחדות לכדורגל פרסמה היום (ב') בדף הפייסבוק שלה שתתחיל כי בשעה 12:00 תחל מכירת הכרטיסים לגמר, בהם ליציעים מעורבים וכרטיסים נוספים שנותרו בידי ההתאחדות. עם זאת, מרגע פרסום הלינק לא ניתן היה לרכוש כרטיסים . לפי עדויות של אוהדים, נותרו רק 20 כרטיסים מתוך 6,000.

על ההודעה על מכירת הכרטיסים הגיבו גולשים זועמים רבים, שהלינו על אי היכולת לרכוש כרטיסים. כך, אחד הגולשים כתב: "נכנסתי בשנייה שהלינק הופיע, סימנתי שני כסאות, המשכתי לרכישה וכתב לי 'כסא אינו פנוי', וכשהחזיר אותי אחורה כבר הכל היה תפוס...נראה לי מישהו עובד עלינו בעיניים ומכרו הכל מראש". גולש נוסף כתב: "התקשרתי להתאחדות בשעה 12:01 ואמרו לי שלא יהיו כרטיסים. עבדו עלינו בעיניים". גולש אחר תקף: "אתם צריכים להתבייש!!! לקחתם 6000 כרטיסים פתחתם מכירה ויש כמה כרטיסים בודדים למכירה? זה נראה לכם הגיוני?".

מסתמן שבמהלך יום חמישי, אוהד מכבי חיפה מצא לינק לאתר ההתאחדות שבו אפשר לקנות כרטיסים. הלינק הופץ בקבוצות אוהדים (ככל הנראה רק של מכבי חיפה) וכמעט כל הכרטיסים נמכרו, עד שההתאחדות הבינה את הטעות וסגרה את המכירה.

לפי ההתאחדות לכדורגל יש ביקוש של 120,000 אלף כרטיסים ויש רק 30,00 כרטיסים למכירה.

מההתאחדות לכדורגל טרם נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות