אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרופון ב־17 אלף שקל ומארזי ט"ו בשבט ב־40 אלף שקל צילום: אוהד צויגנברג

מיקרופון ב־17 אלף שקל ומארזי ט"ו בשבט ב־40 אלף שקל

המשרד להגנת הסביבה חשף את הוצאותיו בשנה שעברה, ובהן 20 אלף שקל על הסעת עובדים למחוזיאדה באילת ו־7,500 שקל על רישום קבוצת באולינג

17.05.2016, 08:20 | ליאור גוטמן

המשרד להגנת הסביבה הוציא 1,800 שקל על "צילום פורטרט לעוזרת השר" , כך עולה מדו"ח ההוצאות של המשרד שפורסם אתמול באתר חוק חופש המידע. תמונת הפורטרט היא של עזית אגוז, מי שכיהנה כראש מטה בעת כהונתו של השר הממונה הקודם עמיר פרץ.

הוצאות נוספות העולות מתוך הדו"ח כוללות כיבוד עובדים בעלות של 8,750 שקל, קורסי הכנה לפרישה 3,600 שקל, ותיקים לילדים שעולים לכיתה א' בעלות של 2,000 שקל.

הוצאות של כ־20 אלף שקל הוציא המשרד על אוטובוסים למחוזיאדה באילת ורישום לתחרויות, כמו גם 7,500 שקל על "רישום קבוצות ספורט באולינג באיזור השפלה". על הרמת כוסית לראש השנה ופסח 2015 הוציא המשרד כ־25 אלף שקל ואילו עבור מארזים לט"ו בשבט שילם המשרד כ־40 אלף שקל.

אבי גבאי השר להגנת הסביבה, צילום: אוראל כהן אבי גבאי השר להגנת הסביבה | צילום: אוראל כהן אבי גבאי השר להגנת הסביבה, צילום: אוראל כהן

הוצאה נוספת היא "לינה לנהג שר במלון 3–4 פעמים בשבוע" בעלות של כ־20 אלף שקל - עם זאת בפועל נוצלו רק 1,430 שקל. רכישת טלוויזיה לתחנה באילת עלתה 8,000 שקל ואילו ריהוט למשרד ראשי עלה כ־15 אלף שקל. הוצאה בולטת נוספת היא "רכישת מיקרופון לתחנת ניטור" שעלתה לא פחות מ־17 אלף שקל.

מהמשרד להגנת הסביבה נמסר: "במשרד מועסקים כ־600 עובדים והמשרד מספק שירותי רווחה שונים. תקציבי הרווחה של המשרד סבירים ואף צנועים, והמשרד מתחייב שגם בבדיקת רשימת ההוצאות הרבעונית והשנתית מעתה ואילך יופיעו סכומים נוספים שיושקעו בעובדים.

"עבור לינה לנהג שר התקציב שצוין הוא שאושר, אך בפועל נוצלו רק 1,430 שקל עבור נהג זמני שהתגורר בירושלים. לכן מינה השר נהג קבוע המתגורר בת"א כך שהוצאות אלו נחסכות".

תגובת עזית אגוז: "הצילום נעשה ע"פ דרישת המשרד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
גם אני רוצה להיות שר:
גם אני רוצה להיות שר לקום אחרי זריחת השמש ולשתות קפה גורמה לפסוע בקלילות לרכב השרד הממוזג ולצלילי נעימת המאבטח שפותח את הדלת לשמוע "בוקר טוב השר". להעביר את הזמן בין ישיבות ולקבל קצת מחמאות לאכול צהריים עם עיתונאי ולהדליף לפזז בין ראשי ראשויות ולפזר תקציבים למקורבים להוציא הודעה פופוליסטית לתקשורת לרצות חברי מפלגה לחזור הביתה מוקדם אך כמה יפים הם החיים של השר.
שר הטבעות  |  17.05.16
27.
אזרח מדווח על פגיעה חמורה בסביבה ומקבל תשובות מתחמקות
המשרד הזה בקושי מתפקד ותמיד אין פקח לתפוס מזהמים וזורקי פסולת בשטח מוכרז כפארק לאומי. קיבלתי מנציגי המשרד תשובות מתחמקות מהסוג שלא תקבל אפילו במדינת עולם שלישי. עכשיו, אחרי שקראתי את הכתבה זה ברור למה לא מטפלים במפגעים: אנשי המשרד מוציאים זמנם בהשחתת כספי משלם המיסים, לצורך הנאתם האישית/קולקטיבית.
אבי  |  17.05.16
25.
למגיב 22- כמה משלמים במשרד הגנת הסביבה על תגובה בתשלום?
מאיפה לך כמה עובדים יש במשרד להגנת הסביבה? מדובר בנתון שלא מופיע בכתבה. אבל רק אתה (את?) יודעים לגלות בתגובה שלכם כמה עולה כל מארז לעובד (כלומר לחלק 40 אלף שקל הוצאות בעבור מישמיש יבש ואז לבשר לנו בתגובה שלך שזה בסך הכל 67 שקל לעובד, ולכן זה לא נורא) אז אם אתה (את?) כל כך מבסוטים מהשר גבאי לפחות תספרו לנו - כמה משלמים במשרד הגנת הסביבה על תגובה בתשלום?
פיני  |  17.05.16
לכל התגובות