אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המיליארדר מארק קיובן: "בחירה בטראמפ תפיל את וול סטריט ב-20%" צילום: רויטרס

המיליארדר מארק קיובן: "בחירה בטראמפ תפיל את וול סטריט ב-20%"

הבעלים של קבוצת דאלאס מאבריקס מה-NBA טען בראיון ל-CNN כי המועמד הרפובליקאי הוא "בלתי צפוי" ואמר כי יצביע לקלינטון: "השד שאתה מכיר עדיף על זה שאתה לא מכיר"

17.05.2016, 18:01 | שירות כלכליסט

המיליארדר האמריקאי מארק קיובן מאמין שניצחון דונאלד טראמפ בבחירות לנשיאות ארה"ב יגרום לפגיעה קשה בכל מי שיש לו כספים בוול סטריט.  

קראו עוד בכלכליסט

"אני יכול לומר בביטחון של 100% כי יש סיכוי מאד גדול שנראה תיקון ענק לאחור, אם ייבחר לנשיא", אמר קיובן בראיון ל-CNN. קיובן, הבעלים של דאלקס מאבריקס מה-NBA, האשים את טראמפ בשינויי כיוון חדים במגוון נושאים מהותיים ובאופן כללי תיאר אותו כאדם "בלתי צפוי".

"אי הוודאות הפוטנציאלית כנשיא ארה"ב הוא הדבר האחרון שרוצים לשמוע בוול סטריט", אמר קיובן על המועמד הצפוי של המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ארה"ב. לדבריו, "ההפסדים של המשקיעים בניו יורק עלולים לעמוד על למעלה מ-20%".

קיובן אמר עוד שהוא "כפי הנראה" יצביע למען קלינטון. "השד שאתה מכיר עדיף על זה שאתה לא מכיר. אני יכול להיכנס לאתרים של הילארי קלינטון ושם ישנם מאזנים, יש עומק, יש ניתוחים, יש פרטים. לעומת זאת האתר של טראמפ מדרג את היעדים החשובים ביותר שאליהם הוא מבקש להגיע, "אבל הוא לא מסביר כיצד הוא חושב להגיע אליהם", טוען המיליארד.

לשאלה עד כמה הוא חושב שטראמפ חכם ענה קיובן "ככל הנראה לא כמו שהוא עצמו חושב". 

מארק קיובן , צילום: רויטרס מארק קיובן | צילום: רויטרס מארק קיובן , צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
וול סטריט הוא פרזיט על צווארה של הכלכלה האמיתית, הוא לא הכלכלה.
חפשו את הראיונות עם Prof. Michael Hudson ביוטיוב. כשוול סטריט סיימה למצוץ את הדם של הכלכלה האמריקאית בשנות ה-70, היא החלה להעביר את מוקד פעילותה למזרח הרחוק. זהו הטבע של הפרזיט - מנצל עד תום את המארח, ואז עובר הלאה למארח הבא. בדרכו משאיר חורבן ושממה. דטרויט מרכז התעשיה האמריקאית (GM) בשנות ה-70: מעל 2 מליון תושבים, רובם עובדים בתעשיית הרכב בתנאים שכיום נחשבים לחלומיים, מציאות שנשיאי ארה"ב התפארו בה כהוכחה לנצחון הקפיטליזם על ברה"מ. דטרויט 2016: כ-700 אלף תושבים. השאר נסו על נפשם. הם לא לקחו עמם את הבתים, שנעזבו מאחור והפכו למאורות גידול לכלבים נטושים שמשוטטים בלהקות ענק.
19.05.16