אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בג"ץ ידון בהפרות של גולן טלקום עוד לפני פגרת הקיץ צילום: אוראל כהן

בג"ץ ידון בהפרות של גולן טלקום עוד לפני פגרת הקיץ

הדיון בעקבות עתירת פרטנר יתקיים עד 21 ביולי. עד אז, משרד התקשורת יתקשה להחליט בעניין רישיונה של גולן

18.05.2016, 08:25 | אלירן מלכי

בית המשפט העליון קבע כי הדיון בעניין הפרת תנאי הרישיון של גולן טלקום יתקיים עד 21 ביולי, ומול הרכב של שלושה שופטים. זאת בתגובה לעתירה שהגישה חברת פרטנר כנגד ראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו, מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר וגולן טלקום לבג"ץ בדצמבר האחרון.

קראו עוד בכלכליסט

פרטנר ביקשה לקיים דיון דחוף נוכח ההשפעה המהותית שיש להמשך אי־האכיפה של משרד התקשורת כנגד גולן טלקום, וההשלכות שיש לכך על שוק התקשורת ובתוך כך על פרטנר עצמה. המשמעות המעשית לקביעת הדיון היא שעד שבית המשפט לא יפסוק בנושא, משרד התקשורת יתקשה לקבל החלטות מהותיות בנושא הרישיון של גולן, לרבות מתן הקלות. גורמים משפטיים מוסיפים כי בהחלטה זו שלח בית המשפט מסר ברור לכל הצדדים שמדובר בעניין משמעותי, ובקביעת מועד דיון בטווח של כמה שבועות בלבד מצופה כי הצדדים יימנעו מביצוע מחטף עד לדיון.

בחודש שעבר, לאחר שרשות ההגבלים העסקיים קבעה כי סלקום לא תוכל לרכוש את גולן טלקום תמורת 1.17 מיליארד שקל, גולן הגיע לשימוע במשרד התקשורת בעקבות פירוק האנטנות. גולן החל לפרק את האנטנות שלו מקיץ 2014 בידיעת משרד התקשורת, אך המשרד לא ביצע כנגד גולן שום פעולת אכיפה. משרד התקשורת טרם פרסם את תוצאות השימוע שנערך לגולן. גולן טלקום וסלקום סירבו למסור תגובה. ממשרד התקשורת נמסר: "נלמד את ההחלטה".

מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי. השלכות על שוק התקשורת , צילום: עית שעל מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי. השלכות על שוק התקשורת | צילום: עית שעל מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי. השלכות על שוק התקשורת , צילום: עית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות