אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צמיחה בהכנסות וברווח הנקי של חילן ברבעון הראשון של השנה צילום: רז רוגובסקי

צמיחה בהכנסות וברווח הנקי של חילן ברבעון הראשון של השנה

הרווח הנקי של חברת התוכנה עלה ב-32% והסתכם ב-23.4 מיליון שקל. ההכנסות צמחו ב-5.5% לסכום של 300 מיליון שקל ברבעון

18.05.2016, 10:49 | גולן חזני

מניית חברת חילן עולה בשעה זו במסחר בבורסה בת"א בעקבות דוחות טובים של החברה לרבעון הראשון, אותו סיימה החברה ברווח נקי של 23.4 מיליון שקל. מדובר על גידול של 32% ביחס לרבעון המקביל. הגידול הוא גם בשולי הרווח הנקי, שמהווה 7.8% מההכנסות לעומת 6.2% ברבעון המקביל ב-2014.

קראו עוד בכלכליסט

חילן היא חברת תוכנה בשליטת המנכ"ל אבי באום, והיא נסחרת בשווי של 1.15 מיליארד שקל, אליו עלתה לאחר שהצליחה להטמיע בצורה מוצלחת את רכישת חברת התוכנה הגדולה נס ישראל. חילן מספקת פתרונות תוכנה כשירות (SaaS) לניהול ההון האנושי בארגונים.

הכנסות החברה ברבעון עמדו על 300 מיליון שקל, עלייה של 5.5% ביחס לרבעון המקביל, כשהצמיחה הגיעה בעיקר ממגזר שיווק מוצרי תוכנה, בין היתר הודות לזיכיון חברת התוכנה CA, ומגזר השכר, בין היתר הודות לשירותי התפעול הפנסיוני. הרווח התפעולי עלה ל-33 מיליון שקל, גידול של 31%, ושולי רווח תפעולי של 11% לעומת 8.8% ברבעון המקביל. ה-EBITDA עמד על 38 מיליון שקל.

"ברבעון הראשון החלו לבוא לידי ביטוי הפיתוחים שבהם עסקה החברה בשנתיים האחרונות ומשתקפים לראשונה בדו"חות הכספיים", אמר באום, "זיכיון חברת CA, אשר מהווה אבן דרך, החל לתרום ברבעון להכנסות ולרווח. אנו גאים בקבלת זיכיון זה וסבורים כי ימשיך בעתיד לתרום לתוצאות המגזר".

אבי באום אבי באום אבי באום

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות