אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עסקת ענק בנייס: רוכשת חברת שירותים לענן ב-940 מיליון דולר צילום: CRC Media

עסקת ענק בנייס: רוכשת חברת שירותים לענן ב-940 מיליון דולר

החברה הישראלית הודיעה על רכישת inContact, ספקית מרכזי שירות לקוחות בענן הנסחרת בורסת נאסד"ק. המנכ"ל ברק עילם: "אנו יוצאים למהלך המשמעותי ביותר בשוק שלנו מזה שנים"

18.05.2016, 12:49 | כתב כלכליסט

עסקת ענק לנייס: רוכשת את חברת inContact (מסומלת בנאסד"ק SAAS), ספקית מרכזי שרות לקוחות בענן - תמורת 940 מיליון דולר. שתי החברות יפעלו במשותף ויספקו מערכת משולבת ומקיפה למוקדי שרות לקוחות בענן.

קראו עוד בכלכליסט

inContact היא הספקית תשתיות מרכזי שרות לקוחות בענן, בעלת מגוון פתרונות נרחב המאפשר לארגונים לעמוד ביעדי חווית הלקוח שלהם. איחוד הכוחות עם נייס יאפשר ל- inContact להציע לבסיס לקוחות רחב יותר את פתרונות הענן המתקדמים שלה.

 נייס ו - inContact יציעו במשותף מרחב פתרונות מלא לשוק הגדל של פתרונות Contact Center as a Service - CCaaS, שוק הגדול בצורה משמעותית משוק היעד הנוכחי של נייס. בנוסף, שתי החברות ימשיכו לטפח את רשת השותפים הנרחבת שלהן ויאפשרו להם להציע מגוון עשיר של פתרונות מוקדי שרות לקוחות בכל העולם.

ברק עילם, מנכ"ל נייס, אמר כי מדובר בעסקה מכרעת עבור נייס:  "היום אנו יוצאים למהלך המשמעותי ביותר בשוק שלנו מזה שנים, עבור נייס ועבור עולם שירות הלקוחות. יחדיו, נייס ו - inContact ממציאות מחדש את מושג שירות הלקוחות באמצעות השילוב של יישומי אנליטיקס ומרכז שרות הלקוחות הטובים ביותר עם תשתית מוקד הלקוחות בענן".

ברק עילם מנכ"ל נייס, צילום: עמית שעל ברק עילם מנכ"ל נייס | צילום: עמית שעל ברק עילם מנכ"ל נייס, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות