אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורסם מכרז לקבלת הצעות לרכישת קרקע בירושלים לבניית 279 יחידות דיור הדמיה: ASSAF PEREZ

פורסם מכרז לקבלת הצעות לרכישת קרקע בירושלים לבניית 279 יחידות דיור

המכרז ישווק במודל הסטנדרטי של דירה להשכיר לפיו הדירות יושכרו לתקופה מינימלית של 20 שנה כאשר 25% מהדירות יושכרו לזכאי משרד הבינוי והשיכון במחיר מפוקח הנמוך בכ-20% משווי השוק

23.05.2016, 13:41 | אביב גוטר
דירה להשכיר ורשות מקרקעי ישראל פרסמו היום (ב') מכרז לקבלת הצעות לרכישת קרקע להקמת מתחם מגורים לבניית 279 יחידות דיור להשכרה לטווח ארוך במתחם אלנבי בירושלים. במסגרת הפרויקט ייבנו 13 בנייני מגורים בני 6 קומות על שטח כולל של 29 דונם, ובהם שטחי מסחר, גני ילדים ושטחים ירוקים. הפרויקט ממוקם בפינת הרחובות דניאל ינובסקי וחנוך אלבק בשכונת תלפיות צפון ומקודם בשיתוף פעולה עם עיריית ירושלים. המכרז ישווק במודל הסטנדרטי של דירה להשכיר לפיו הדירות יושכרו לתקופה מינימלית של 20 שנה כאשר 25% מהדירות יושכרו לזכאי משרד הבינוי והשיכון במחיר מפוקח הנמוך בכ-20% משווי השוק.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל דירה להשכיר, עוזי לוי, אמר היום כי "תכנית דירה להשכיר באלנבי, מהווה חלק מתוכנית דירה להשכיר, להקמת אלפי יחידות דיור להשכרה לטווח ארוך, במטרה ליצור "מסה קריטית" של יחידות דיור להשכרה. לוי הדגיש כי בפרויקט הושם דגש על שטחים ירוקים לרווחת הציבור".

מתחם אלנבי, הדמיה: ASSAF PEREZ מתחם אלנבי | הדמיה: ASSAF PEREZ מתחם אלנבי, הדמיה: ASSAF PEREZ

לוי ציין בנוסף כי בזמן הקרוב תפרסם החברה, מכרזים באזורי ביקוש נוספים כמו ראשון לציון וכן מכרז נוסף בירושלים במתחם "הדסה", עם דגש על תכנון ובנייה איכותית ודגש על קיימות ובנייה ירוקה, בהיקפים משמעותיים, ותוך חסכון משמעותי במשך הבניה ובעלויותיה. "בתקופה הקרובה עתידה החברה לפרסם מכרזים באזורי ביקוש נוספים, עם דגש על תכנון ובנייה איכותית ודגש על קיימות ובנייה ירוקה, בהיקפים משמעותיים, ותוך חסכון משמעותי במשך הבניה ובעלויותיה. כפי שניגשו טובי היזמים למכרז הגדנ"ע בתל אביב, כך בכוונתנו לשווק ולקיים כנס מציעים לטובי היזמים למתחם "אלנבי" וכך אנו מצפים שיקרה גם עתה במכרז בירושלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות