אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביטוח ישיר: בכירי החברה מימשו אופציות בסך 46 מיליון שקל צילום: צביקה טישלר

ביטוח ישיר: בכירי החברה מימשו אופציות בסך 46 מיליון שקל

מנכ"ל חברת הביטוח, רביב צולר, ו-7 בכירים נוספים בחברה מימשו בבורסה בת"א באמצעות דיסקונט חיתום חבילת אופציות שהבשילו למניות; האופציות התקבלו בהנפקת החברה ב-2013. המחיר למניה נקבע על 185 שקל

25.05.2016, 15:21 | גולן חזני

רביב צולר, מנכ"ל איי.די.איי (ביטוח ישיר) ושבעה מנהלים בכירים אחרים בחברה מכרו היום (ד') בבורסה בת"א חבילה של מניות בהיקף של 46 מיליון שקל. לכלכליסט נודע כי מדובר במנה של אופציות שהבשילו למימוש למניות. את ההפצה ביצעה דיסקונט חיתום.

קראו עוד בכלכליסט

המימוש מגיע שנה בדיוק לאחר שאותם מנהלים בראשם צולר, מכרו מניות ב-40 מיליון שקל. האופציות התקבלו בהנפקת החברה ב-2013. המחיר למניה נקבע על 185 שקל.

צולר ניסה להתקבל לתפקיד מנכ"ל בנק הפועלים לאחרונה כשהופיע בפני ועדת האיתור, אולם זו העדיפה את המועמד הפנימי אריק פינטו שמונה אתמול.

 

רביב צולר, צילום: עמית שעל רביב צולר | צילום: עמית שעל רביב צולר, צילום: עמית שעל

 

צניחה של כ-53% ברווח הכולל ברבעון

 

חברת הביטוח דיווחה על צניחה של כ-53% ברווח הכולל ברבעון הראשון של שנת 2016 שהסתכם ב-22.7 מיליון שקל, לעומת הרבעון המקביל אשתקד וזאת בשל הפרשה חד-פעמית של 30.5 מיליון שקל לפני מס בעקבות השפעת תקנות היוון חדשות של ביטוח לאומי. מדובר בתקנות ששר הרווחה חיים כץ חתם עליהן רק לפני שבוע והן מבוססות על מסקנות ועדת וינוגרד.

לפי התנות, ביטוח לאומי יצטרך להגדיל את סכומי הפיצוי שהוא משלם לנפגעי תאונות עבודה כיוון שיהיה עליו לעדכן את תוחלת החיים הצפויה לצורך חישוב הפיצוי המהוון תשלומי קצבאות לסכום חד-פעמי ולחשב את הקצבה לפי הנחת ריבית של 2% במקום 3%.

חברות הביטוח יהיו חייבות להתאים את התחשיבים בעת שהן מעניקות תשלום חד-פעמי כפיצוי בביטוחי הרכב חובה ולכן נדרשה ההפרשה המשמעותית הזו שצפויה לפגוע ברווחיות של כל חברות הביטוח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות