אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר דמיסטו גייסה 6 מיליון דולר מאקסל צילום: סטודיו תומאס

חברת הסייבר דמיסטו גייסה 6 מיליון דולר מאקסל

דמיסטו, שנוסדה ב-2015, פיתחה בוט, שמאפשר לחברות להקל משמעותית על ניהול איומי סייבר על ידי אוטומציה של תהליך התגובה לאירועי אבטחה

25.05.2016, 18:39 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית דמיסטו גייסה 6 מיליון דולר בסבב גיוס ראשון בהובלת קרן הון הסיכון האמריקאית אקסל, אליה הצטרפו מספר בכירים, ביניהם מנכ"ל "סיילנס", סטוארט מקלור, הטכנולוג הראשי של "לוקאאוט", קווין מהאפי, ונשיא "בלו קואט", מייק פיי. החברה תשתמש בהון שגייסה על מנת להרחיב את מאמצי השיווק והמכירות לחתום על שותפויות טכנולוגיות.

קראו עוד בכלכליסט

"המטרה שלנו היא לייעל את הפעילות של אנשי אבטחת המידע ולעזור לארגונים להתמודד עם המחסור הקשה במומחים בתחום", אומר סלביק מרקוביץ'', מנכ"ל דמיסטו.  "הלקוחות הראשונים שלנו אימתו את ההנחה שגישת הצ'ט עולה בהרבה על הגישה המתמקדת באוטומציה בלבד, והיא מייצרת מרכז ניהול אבטחה איכותי".

צוות העובדים של דמיסטו, צילום: סטודיו תומאס צוות העובדים של דמיסטו | צילום: סטודיו תומאס צוות העובדים של דמיסטו, צילום: סטודיו תומאס

דמיסטו פיתחה בוט, שמאפשר לחברות להקל משמעותית על ניהול איומי סייבר. הטכנולוגיה של החברה משלבת בין מוצרי אבטחה שונים ויוצרת אוטומציה של תהליך התגובה לאירועי אבטחה, והפחתה ניכרת בהיקפן של פעולות החקירה והתיעוד הידניות. האוטומציה המתקדמת של דמיסטו מבוססת על דיבוט (DBot) – בוט שמסייע לצוותים באוטומציה של הנהלים (playbooks), מאפשר שיתוף מידע בין חברי הצוות, ומתעד את כל שלבי האירועים.

דמיסטו נוסדה במהלך 2015. נוסף לסלביק מרקוביץ' , שעבד כטכנולוג ראשי במקאפי אינטל סקיוריטי והיה ממייסדי סנטריגו, כולל צוות המייסדים את סמנכ"ל השיווק, רישי בהרגבה ממקאפי, מאינטל וסולידקור לשעבר, את סמנכ"ל המוצרים, דן שראל, לשעבר במקאפי – אינטל, סנטריגו וצ'ק פוינט ואת סמנכ"ל הפיתוח, גיא רינת, גם הוא ממקאפי – אינטל וסנטריגו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות