אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גרנדה הספרדית עוברת לידיים סיניות, אתלטיקו מדריד רוכשת קבוצה צרפתית צילום: אי פי איי

גרנדה הספרדית עוברת לידיים סיניות, אתלטיקו מדריד רוכשת קבוצה צרפתית

חברת שיווק סינית סיכמה על רכישת גרנדה מהבעלים שלה, איש העסקים האיטלקי ג'ינו פוצו, בעוד שאתלטיקו מדריד בדרך לרכישת 35% מלנס, קבוצת מהליגה הצרפתית השנייה

26.05.2016, 10:28 | שירות כלכליסט

גרנדה מהליגה הספרדית בדרך לידיים סיניות בעוד שאתלטיקו מדריד בדרך לרכישת 35% מלנס, קבוצת מהליגה הצרפתית השנייה.

קראו עוד בכלכליסט

גרנדה נגד ברצלונה. בכך גרנדה, שסיימה את העונה במקום ה-16, תהיה הקבוצה הספרדית הראשונה בבעלות מלאה של קונצרן סיני. עד היום, קונצרנים סינים רכשו אחוזים נכבדים מאספניול (54%) ואתלטיקו מדריד מכרה 20% לתאגיד דליאן וונדה הסיני. , צילום: אי פי איי גרנדה נגד ברצלונה. בכך גרנדה, שסיימה את העונה במקום ה-16, תהיה הקבוצה הספרדית הראשונה בבעלות מלאה של קונצרן סיני. עד היום, קונצרנים סינים רכשו אחוזים נכבדים מאספניול (54%) ואתלטיקו מדריד מכרה 20% לתאגיד דליאן וונדה הסיני. | צילום: אי פי איי גרנדה נגד ברצלונה. בכך גרנדה, שסיימה את העונה במקום ה-16, תהיה הקבוצה הספרדית הראשונה בבעלות מלאה של קונצרן סיני. עד היום, קונצרנים סינים רכשו אחוזים נכבדים מאספניול (54%) ואתלטיקו מדריד מכרה 20% לתאגיד דליאן וונדה הסיני. , צילום: אי פי איי

חברת שיווק הספורט הסינית, Link International Sports, סיכמה על רכישת גרנדה מהבעלים שלה, איש העסקים האיטלקי, ג'ינו פוצו (בעלים גם של ווטפורד ואודינזה). על פי ההסכם ההסכם שווה לפוצו כ-37 מיליון יורו ויאפשר למשפחתו ולו לרכז את המאמצים שלהם בקבוצותיהם באיטליה ואנגליה.

פוצו הגיע לסיכום עם ז'יאנג ליזהאנג, הבעלים של חברת Link. המעבר יצטרך לקבל את האישורים מהרשויות בעד שליזהאנג יצטרך לבדוק את כל המסמכים ולעשות דיו בדיקת נאותות לפני העברת הכספים.

בכך גרנדה, שסיימה את העונה במקום ה-16, תהיה הקבוצה הספרדית הראשונה בבעלות מלאה של קונצרן סיני. עד היום, קונצרנים סינים רכשו אחוזים נכבדים מאספניול (54%) ואתלטיקו מדריד מכרה 20% לתאגיד דליאן וונדה הסיני.

בתוך כל, אתלטיקו מדריד תשלם סכום נכבד כדי לרכוש אחוזים מקבוצת הליגה הצרפתית בליגת המשנה, לנס. לפי הנשיא של לנס, ג'רווה מארטל, הקבוצה בחובות של 12 מיליון יורו ומכירת 35% מהמועדון לאתלטיקו מדריד תסייע במחיקת החובות. השליטה של אתלטיקו על הקבוצה תושלם לאחר שחברת סולפרינו, שבסיסה בלוקסמבורג, תרכוש את ה-65% הנותרים של המועדון בתמורה למחיקת החובות. הבעלים של סולפרינו הוא חבר הוועד המנהל של אתלטיקו מדריד, איגנאסיו אגווילו.

המשמעות היא שלנס, שהיתה בבעלות אזרביג'אנית, תהיה קבוצת בת של אתלטיקו מדריד. האישורים הסופיים לעסקה יתקבלו ביולי בישיבת בעלי המניות של אתלטיקו.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות