אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דירת חדר בת"א זה לוקסוס: תראו את גודל הדירה שמוצעת להשכרה ב-Airbnb

פסל מבוסטון יצר את הבית הקטן בעולם: הוא נייד ומכיל הרבה יותר ממה שנדמה, כולל כיור ושירותים - כל זה תמורת 55 דולר ללילה

29.05.2016, 22:07 | שירות כלכליסט

אם אתם נוסעים לחופשה בבוסטון, ואתם לא סובלים מקלסטרופוביה, תוכלו לשכור דרך Airbnb את הבית הקטן בעולם.  

קראו עוד בכלכליסט

הבית הקטן בעולם מוצב בבוסטון, צילום: Airbnb הבית הקטן בעולם מוצב בבוסטון | צילום: Airbnb הבית הקטן בעולם מוצב בבוסטון, צילום: Airbnb

בית העץ הזעיר עוצב ע"י הפסל האמריקאי ג'ף סמית', ומכיל הרבה יותר ממה שנדמה: מיטת יחיד, כיריים המופעלות מבלון גז, שולחן עבודה ומקום ללפטופ (למרות שאין וואי פיי). החדרון מתמלא באור יום החודר אליו דרך ששת החלונות, שעוצבו בעזרת תבניות עוגה עגולות. יש אפילו כיור ומיכל מים, שמתנקזים לקופסאות מתחת לחלונות הבית, ותיבת דואר למקרה שאתם שוקלים להישאר לתקופה.

צפו: הבית הקטן בעולם - עכשיו להשכרה בבוסטון

הבית נייד – וניתן לגרירה באמצעות דחיפה או בעזרת רכב. "הבית אמנם קטן, אך נוח מאוד", ציין המעצב סמית' בדף ההשכרה ב-Airbnb. "לישון בבית הקטן בעולם היא חוויה יחודיית ולא לכל אחד." יש בהחלט היגיון בדבריו, מאחר שישנם אלה שיוותרו על הרעיון כדי לא להשתמש בשירותים של הבית –  חור ברצפה שמוביל למגירה מלאה בחול לחתולים. בבית גם אין מיזוג, אז בחופשות בחורף או באמצע הקיץ תצטרכו לארוז בהתאם.

מבט אל תוך החדרון, צילום: Airbnb מבט אל תוך החדרון | צילום: Airbnb מבט אל תוך החדרון, צילום: Airbnb

הבית נוצר כתגובה לתנועת הבתים הזעירים שלפי התקשורת בארה"ב סוחפת את המדינה, במחאה על מחירי השכירות המאמירים. "הבית אמנם התחיל כפרויקט אמנות", סיפר סמית' לבוסטון גלוב, "אבל עכשיו שהוא מוצע להשכרה, אני רוצה שיוכלו לחוות אותו, ולשמוע את התגובות של המבקרים". במקביל, מביים סמית' סרט עלילתי קצר על בחור שאובססיבי לבתים קטנים.

הבית ניתן להשכרה ב—תמורת 55 דולר ללילה. בתים זעירים נוספים הניתנים להשכרה נמצאים גם בניו יורק ובפורטלנד, אורגון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות