אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בשל השקעה כושלת באפליקציה: השחקנית לוסי דובינצ'יק הגישה בקשה לפשיטת רגל צילום: דנה קופל

בשל השקעה כושלת באפליקציה: השחקנית לוסי דובינצ'יק הגישה בקשה לפשיטת רגל

שחקנית בתיאטרון גשר מצויה בחוב של 156 אלף שקל בעקבות ההלוואות שלקחה לצורך ההשקעה. "אין לי יכולת לשלם את חובותיי", כתבה השחקנית לבית המשפט המחוזי בת"א: "רוצה לפתוח דף חדש בחיי"

30.05.2016, 15:52 | זוהר שחר לוי ותומר גנון

השחקנית לוסי דובינצ'יק הגישה היום (ב') לבית המשפט המחוזי בת"א בקשה להכריז עליה כפושטת רגל, זאת בשל חוב של 156 אלף שקל לבנק הפועלים. לפי התצהיר שהגישה דובינצ'יק, באמצעות עו"ד צבי וישנגרד, היא נקלעה לקשיים כלכליים לאחר שלוותה מבנק הפועלים כספים לצורך השקעה באפליקציה סלולר שכשלה. על פי תלושי שכר שצירפה דובינצ'יק, היא משתכרת כ-7,500 שקל נטו בחודש עבור עבודתה כשחקנית בתיאטרון גשר. 

קראו עוד בכלכליסט

"חשבתי כי אצליח להניב רווחים (מהאפליקציה, זש"ל ות"ג) ובכך להגדיל את הכנסתי החודשית", כתבה דובינצ'יק, אם חד הורית, לבית המשפט על ההשקעה באפליקציה שאת שמה אינה מפרטת. "לצורך השקעה זו נטלתי הלוואה כספית גדולה. לצערי האפליקציה נכשלה ונותרתי עם חובות גדולים לבנק לסילוק. משעה שלא הצלחתי לעמוד בפירעון ההלוואות שנטלתי, העמיד הבנק דרישתו לסילוק ההלוואה במלואה".

השחקנית לוסי דובינצ השחקנית לוסי דובינצ'יק | צילום: דנה קופל השחקנית לוסי דובינצ

"מאז ועד ליום זה", היא מוסיפה, "אני מתקשה לעמוד בהוצאותיי השוטפות וחובותיי גדלים מיום ליום. נכון למועד בקשתי זו להכרזתי כפשוטת רגל סכום חובותיי הכולל הינו בסך

של 156 אלף שקל. עקב מצבי הכלכלי אין לי יכולת לשלם חובותיי, במלואם או בחלקם, בדרך אחרת. לאור כל האמור לא נותר אלא לפנות להליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם ייתכן ואקבל הפטור לחובותיי הרבים, ואוכל לפתוח דף חדש בחיי אשר אינם פשוטים כלל".

על פי ראיונות שהעניקה בעבר לכלי התקשורת, שמה של האפליקציה שבה השקיעה השחקנית הוא intoeat. היא מציעה מבצעים של הרגע האחרון במסעדות, ובמקביל מאפשרת לגולשים פרטיים אשר חזרו מההורים עם יותר מדי קופסאות אוכל, למכור אותן במחיר אטרקטיבי. על פי אתר IVC, בעלי המניות בחברה הם גיא ושי ברלב. הסטארט אפ הוקם ב-2014 והעסיק 3 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות65 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

64.
לא מספיק תספורות. ןאוליגרכים. לא מספיק קרחת לתושבי
לא מספיק תספורות. ןאוליגרכים. לא מספיק קרחת לתושבי ישראל משחיתויות שמבצעים הקרובים לצלחת קרי אנשי הממון השלטון, אשר אחד הם. עכשיו האמנים הנהנתנים: חימם את המנועים ננסי ברנדס המוכשר והמצחיק. חיי הוללות ומותרות. לבריאות. חלה. לא לבריאות. לא יכל  ופנה אלינו. אנשי העבודה ומממני כל. על לשים כסף בצד לעת צרה. שמעת? או ששמת ואתה שומר אותו כי יש. יש אותנן. ו.....לוסי. לוסי דובינצ'ק היפה וה...ערומה?! אכן. הכל ביןזמה חופשית. כך גם הפיכתה בעצמה אשת עסקים ומשקיעה. איזו הכשרה עברת לזה? לא הלכה האפליקציה? תישאי בנטל. אם האפליקציה היתה הולכת היית משלמת לנו את המינוס?. המזונות ועוד?! לפי התמונה נראה כי יש לך פתרון מצויין...ןאת יודעת מה? ככה תשארי עם כבודך העצמי שהשתמשת במשהו משלך כרצונך ואנו? אנו נהיה חפים מניג'וסים  ונוכל להמשיך...להתפרנס בכבוד. שלום. לא להתראות......נ.ב ועכשיו כתבה בערוץ 2 עלייך? אולי זה מוסיף להם רייטינג? .די..נמאסתם.
Snow  |  16.06.16
לכל התגובות