אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בירן מוכן להזרים 40 מיליון שקל תמורת דחיה של שנה, הפרעון המיידי באלון עשוי להידחות צילום: עמית שעל

בירן מוכן להזרים 40 מיליון שקל תמורת דחיה של שנה, הפרעון המיידי באלון עשוי להידחות

בעלי קבוצת אלון יקבל ארכה של שנה שבה החברה תנסה להכניס משקיע או לצאת להנפקה בבורסה על מנת לגייס 150 מיליון שקל; הסכום יועבר בתשלומים לאורך כל השנה אולם בירן יעמיד בטוחה מיידית שתשמש לפרעון במידה ולא יעמוד בתשלומי הסכום שהבטיח

30.05.2016, 19:26 | גולן חזני

שרגא בירן הסכים להזרים 40 מיליון שקל לקבוצת אלון תמורת שנה של שקט שבה תנסה החברה להכניס משקיע או לצאת להנפקה בבורסה על מנת לנסות ולגייס 150 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

לכלכליסט נודע כי ההצעה הועברה ברגע האחרון לפני שעה קלה לנציגות מחזיקי האג"ח של אלון ועשויה להציל את בירן והקיבוצים מאיבוד חברת האחזקות שלהם.

ההזרמה איננה כוללת פטור מתביעות. אם בסיום המועד של שנה, לא תצליח החברה בגיוס בהנפקת המניות או הכנסת המשקיע, היא תועבר לידי מחזיקי האג"ח ללא מאבק משפטי ובהסכמה של בירן והקיבוצים.

מחזיקי האג"ח ידונו בהצעה ב-24 השעות הבאות. הסכום יועבר בתשלומים לאורך כל השנה אולם בירן יעמיד בטוחה מיידית שתשמש לפרעון במידה ולא יעמוד בתשלומי הסכום שהבטיח.

שרגא בירן בעל השליטה באלון רבוע כחול, צילום: אוראל כהן שרגא בירן בעל השליטה באלון רבוע כחול | צילום: אוראל כהן שרגא בירן בעל השליטה באלון רבוע כחול, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות