אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ללין תפתח 30 סניפים באסיה בשלוש שנים

ללין תפתח 30 סניפים באסיה בשלוש שנים

ל"כלכליסט" נודע כי זכיין ללין ביפן, ישראלי המתגורר במדינה ומפעיל כיום 20 חנויות, חתם על הסכם עם חברת האחזקות היפנית TSI HOLDINGS שתרכוש 70% מהפעילות של ללין ביפן

31.05.2016, 08:41 | אורנה יפת
ללין, חברת מוצרי הטיפוח מקבוצת פוקס, צפויה להגיע ל־50 חנויות ביפן בעתיד הקרוב. ל"כלכליסט" נודע כי זכיין ללין ביפן, ישראלי המתגורר במדינה ומפעיל כיום 20 חנויות, חתם לפני שבוע על הסכם עם חברת האחזקות היפנית TSI HOLDINGS שתרכוש 70% מהפעילות של ללין ביפן. הצדדים יפעלו להתרחב גם להונג קונג, פיליפינים וסין בשלוש השנים הקרובות. TSI היא חברה ציבורית ואחת הקמעונאיות הגדולות ביפן, שמפעילה מאות חנויות בתחום האופנה והלייף סטייל.

 

ללין, שבה מחזיקה פוקס 50%, רשמה ברבעון עלייה של 18.6% במכירות ל־39.6 מיליון שקל, בין היתר מפתיחה של חנויות חדשות בטיים סקוור בניו יורק ומגידול במכירות החנויות הזהות. הרווח התפעולי ירד ב־30% ל־1.78 מיליון שקל בגלל עיתוי הפסח ופתיחת החנויות. בישראל ללין מובילת שוק, אך בניגוד ל־SABON אין לה נוכחות משמעותית בחו"ל. בפוקס סירבו למסור את שווי העסקה. הסכום אינו מתגלגל לכיסה, אך פיתוח הרשת במזרח יגדיל את רווחי הקבוצה שמוכרת את המוצרים לזכיינים.

ללין, צילום: יונתן בלום ללין | צילום: יונתן בלום ללין, צילום: יונתן בלום

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות