אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איילון לוקחת למגדל את סמנכ"ל האקטואריה דניאל ישראלי

איילון לוקחת למגדל את סמנכ"ל האקטואריה דניאל ישראלי

חברת הביטוח מינתה את ישראלי למנהל אגף האקטואריה ואקטואר ראשי של החברה בביטוח כללי. האקטואר הפורש עמיר פלד מונה לאקטואר הראשי של משרד האוצר

01.06.2016, 12:50 | רחלי בינדמן
חברת הביטוח איילון מגייסת אקטואר חדש – מדובר בדניאל ישראלי, שמונה לסמנכ"ל, מנהל אגף האקטואריה ואקטואר ראשי של איילון בביטוח כללי. ישראלי הוא בעל תואר שני בסטטיסטיקה עם התמחות באקטואריה ובוגר תואר ראשון בסטטיסטיקה שניהם מאוניברסיטת חיפה.

קראו עוד בכלכליסט

ישראלי שימש משנת 2013 כסמנכ"ל אקטואריה בתחום ביטוח כללי במגדל חברה לביטוח וכיועץ למנכ"ל בתחום ניהול סיכונים, ניתוח תחום תביעות, ניתוחי כדאיות ועוד. קודם לכן עסק משנת 2010 כמנהל תחום אקטואריה וניהול סיכונים באליהו חברה לביטוח, ומשנת 2005 כעוזר אקטואר בכלל חברה לביטוח.

ישראלי מחליף בתפקידו את עמיר פלד, אשר שימש בכ-6 השנים האחרונות כאקטואר הראשי של איילון ומונה בימים אלו לאקטואר הראשי של משרד האוצר.

אריק יוגב, מנכ"ל איילון ביטוח: "אני מברך על כניסתו של ישראלי לתפקיד האקטואר הראשי באיילון. ישראלי בעל ניסיון מקצועי רב שנים בתחום האקטואריה בענף הביטוח ואין לי ספק כי יכולותיו וניסיונו יסייעו לאיילון באתגרים הרבים הניצבים בפניה ובמימוש האסטרטגיה הרב שנתית. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לעמיר פלד על תרומתו הרבה לאיילון בשנים האחרונות ולאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש כאקטואר האוצר".

אריק יוגב, צילום: עמית שעל אריק יוגב | צילום: עמית שעל אריק יוגב, צילום: עמית שעל
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות