אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תרופה או מכה? ביוקנסל רוצה מנכ"ל בעלות של יותר מ-5 מיליון שקל צילום: איי פי

תרופה או מכה? ביוקנסל רוצה מנכ"ל בעלות של יותר מ-5 מיליון שקל

נכון לסוף הרבעון בקופת חברת הביומד נטולת ההכנסות מזומנים של 3.9 מיליון שקל. החברה סיימה את הרבעון בהפסד של 3 מיליון שקל, אחרי הפסד של 29 מיליון שקל בשנת 2015

02.06.2016, 19:08 | גיל קליאן

חברת הביומד ביוקנסל פירסמה הערב (ה') את תנאי השכר הנדיבים שהיא מתכננת להעניק למנכ"ל הנכנס שלה - תנאים שחורגים ממדיניות השכר של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

ביוקנסל רוצה למנות לתפקיד את ד"ר פרנק הלוסקה, ולשלם לו שכר בסיס בעלות של 400 אלף דולר בשנה. כמו כן הלוסקה יוכל לקבל בונוס שנתי של 200 אלף דולר נוספים בכפוף ליעדים. כלומר, מדובר בעלות רכיבי מזומן שתוכל להגיע לכ-2.3 מיליון שקל בשנה.

על רכבי המזומן הוסיפו בחברה גם חבילת אופציות, בשווי של 2.8 מיליון שקל. כך, מדובר בחבילה כוללת בעלות של כ-5.1 מיליון שקל. כמו כן, במקרה של פיטורים תשלם החברה להלוסקה 9 חודשי שכר, ותאפשר לו לממש את מלוא האופציות שהוענקו לו (שאמורות להבשיל על פני 4 שנים).

נכון לסוף הרבעון הראשון בקופת החברה מזומנים של 3.9 מיליון שקל. החברה סיימה את הרבעון בהפסד של 3 מיליון שקל, אחרי הפסד של 29 מיליון שקל בשנת 2015. בחברה נערכים לגיוס הון משמעותי בארה"ב כדי לממן את הניסוי הבא של החברה.

החברה מפרטת כי "לד"ר הלוסקה תארים מאוניברסיטת הרווארד (Harvard University) ובית הספר לרפואה של אוניברסיטת פנסילבניה (University of Pennsylvania School of Medicine). הוא התמחה בביה"ח הכללי של מסצ'וסטס (Massachusetts General Hospital), והמכון לחקר הסרטן על שם דאנה-פרבר (Dana-Farber Cancer Institute) וביצע תת-התמחות במרכז לחקר הסרטן של המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס. הוא היה מרצה בכיר לרפואה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד, והוביל תוכניות לחקר המלנומה במרכז לחקר הסרטן של MGH ובמרכז לחקר הסרטן ע"ש דאנה-פרבר בהרווארד. לאחר מכן, הוא כיהן כסגן המנהל של המרכז לחקר הסרטן של המרכז הרפואי טאפטס ניו אינגלנד. ד"ר הלוסקה שירת בחיל האוויר של ארה"ב בעיראק כרופא תעופתי".

ניסוי רפואי, צילום: shutterstock ניסוי רפואי | צילום: shutterstock ניסוי רפואי, צילום: shutterstock

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות