אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפרק אדמה דורש מאורן קובי להחזיר את הריינג' רובר

מפרק אדמה דורש מאורן קובי להחזיר את הריינג' רובר

לטענת עו"ד חגי אולמן, קובי משך מקופת החברה 700 אלף שקל לרכישת הג'יפ, אולם רשם את הרכב על שמו. למרות שהחברה נשאה בעלות הרכישה והביטוח, בעל השליטה שיעבד אותו לטובת בנק לאומי להבטחת חוב אישי

05.06.2016, 12:13 | תומר גנון

המפרק הזמני של חברת אדמה, עו"ד חגי אולמן, מבקש מבית המשפט להורות לבעל השליטה, אורן קובי, להעביר לידו את ג'יפ הריינג' רובר מודל 2014 שעליו הוא נוהג, ולטענתו נרכש בכספי החברה.

קראו עוד בכלכליסט

על פי הבקשה שהוגשה הבוקר לבית המשפט המחוזי בת"א, הג'יפ משועבד לטובת בנק לאומי להבטחות חוב אישי של קובי לבנק שעומד על 1.36 מיליון שקל. קובי, כך עולה מהתכתבויות מייל של אולמן עם עורכי דינו ממשרד גולדבלט-גינדס-יניב, מסרב להעביר את הג'יפ לידי המפרק הזמני.  

אורן קובי בדיון בבית המשפט, צילום: עמית שעל אורן קובי בדיון בבית המשפט | צילום: עמית שעל אורן קובי בדיון בבית המשפט, צילום: עמית שעל

על פי הבקשה שהגיש המפרק הזמני, אדמה אומנם הוציאה מקופתה 700 אלף שקל לרכישת הרכב, אולם הוא נרשם על שמו של קובי. אדמה הפחיתה את עלות הג'יפ בהתאם לתקנות מס הכנסה, ואף שילמה את הביטוחים עליו לפי הוראה של קובי. בעל השליטה מצדו, כך על פי מסמכים שצירף עו"ד אולמן לבקשה, הצהיר בפני רשות המסים כי הרכב משמש אך ורק לצרכי החברה, כאשר לאחר תום העבודה הוא נשאר בשטח פעילותה של החברה.

כאמור, אולמן טוען שהרכב נרכש בכספי החברה והוא שייך לה, ועל כן הוא דורש מקובי להשיבו. על פי אולמן בכוונתו לפעול ביחד עם בנק לאומי למכור את הג'יפ על מנת לצמצם את החובות של קובי ואדמה לבנק לאומי. כאמור, קובי מתנגד לבקשה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות