אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האטה? שטראוס נכנסת לקטגוריית קינוחי הפרימיום

האטה? שטראוס נכנסת לקטגוריית קינוחי הפרימיום

החברה תשיק לקראת שבועות עוגת טירמיסו ומארז פרופיטרולים בשיתוף החברה האיטלקית שמייצרת עבורה את מילקי קייק

06.06.2016, 08:40 | נורית קדוש

בעוד ההאטה בצריכה נוגסת במכירות של מוצרי מזון בסיסיים, שטראוס מעמיקה את פעילותה בקטגוריות הפרימיום. ל"כלכליסט" נודע שהחברה עורכת פיילוט לכניסה לקטגוריית הקינוחים עם השקה של עוגת טירמיסו משפחתית ומארז פרופיטרולים.

ההשקה תוזמנה לקראת חג שבועות, כך שהחברה תוכל להעריך את פוטנציאל המכירות של מוצרים אלו ואת מידת ההיתכנות של שילובם במוצריה על בסיס קבוע.

מדובר בהרחבת שיתוף הפעולה של שטראוס עם החברה האיטלקית שכבר שנה מייצרת עבורה את מילקי קייק. מילקי קייק היה הרחבה של מותג המעדנים לתחום העוגות המצוננות, שהניבה לשטראוס תוספת מכירות של כ־15 מיליון שקל השנה, בלי לפגוע במכירות מעדן החלב. ניתן להעריך שאם הפיילוט יצליח, יישאר הייצור באיטליה, נוכח העלויות של הקמת קווי ייצור לקטגוריה שצפויה לגלגל לכל היותר עשרות בודדות של מיליוני שקלים.

עד כה נמנעו המחלבות הגדולות מכניסה לקטגוריה, ובמקררי החלב ניתן למצוא בעיקר קינוחים של חברת עדן המייצרת עוגות גבינה, טירמיסו ומלבי במנות אישיות. קינוחי הפרימיום האיטלקיים של שטראוס מבוססים על רכיבים כמו קפה, אלכוהול, שוקולד ושמנת. על הטירמיסו נכתב שאינו מומלץ לנשים בהיריון ולילדים עד גיל 12 משום שהוא מכיל קפאין. מחירי המארזים המשפחתיים עומדים על 25 שקל ליחידה.

עוגת הטירמיסו המשפחתית של שטראוס. מכילה קפאין עוגת הטירמיסו המשפחתית של שטראוס. מכילה קפאין עוגת הטירמיסו המשפחתית של שטראוס. מכילה קפאין

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות