אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטף קארי לא ישחק באולימפיאדה צילום: איי אף פי

סטף קארי לא ישחק באולימפיאדה

הכוכב של גולדן סטייט ווריורס הודיע להתאחדות הכדורסל האמריקאית כי לא יתחרה עבור מדליית זהב, אלא יאפשר לברך הימנית שלו לנוח

07.06.2016, 17:39 | שירות כלכליסט

מכה לרשת NBC. סטפן קארי לא צפוי להשתתף באולימפיאדה. הכוכב של גולדן סטייט ווריורס אמר להתאחדות הכדורסל האמריקאית כי לא יתחרה עבור מדליית זהב, אלא יאפשר לברך הימנית שלו לנוח.

קראו עוד בכלכליסט

ההכרזה של קארי מהווה חדשות רעות ל-NBC, שכן באולימפיאדה הקודמת בלונדון משחקי הכדורסל משכו רייטינג גבוה. , צילום: איי פי ההכרזה של קארי מהווה חדשות רעות ל-NBC, שכן באולימפיאדה הקודמת בלונדון משחקי הכדורסל משכו רייטינג גבוה. | צילום: איי פי ההכרזה של קארי מהווה חדשות רעות ל-NBC, שכן באולימפיאדה הקודמת בלונדון משחקי הכדורסל משכו רייטינג גבוה. , צילום: איי פי

NBC, שבבעלות קומקאסט, חתמה על חוזה ב-2014 במסגרתו היא משלמת 7.75 מיליארד דולר עבור זכויות השידור של האולימפיאדות עד 2032. ההכרזה של קארי מהווה חדשות רעות ל-NBC, שכן באולימפיאדה הקודמת בלונדון משחקי הכדורסל משכו רייטינג גבוה.

המשחק על מדליית הזהב בין הנבחרת אמריקאית וספרד משך 12.5 מיליון צופים ורייטינג של 8.2 מיליון משקי בית, שהפכו אותו למשדר מדליית הזהב בכדורסל הנצפה ביותר מאז 2000. ממוצע הצפייה אף הוכפל לעומת אולימפיאדת בייג'ינג (6 מיליון צופים).

הפופולאריות של קארי בקרב האוהדים באה לידי ביטוי במספר החולצות שמכר, הגבוה ביותר בליגה.

על פניו, להחלטה של קארי אין קשר לווירוס זיקה, אך לפי הדיווחים הומלץ לשחקנים לא לצרף את המשפחות שלהם נסיעה לברזיל ולישון עם רשתות כדי להימנע מהידבקות. רוכב האופניים טיג'יי ואן גרדרן הפך לספורטאי הראשון בארה"ב שהכריז כי לא ישתתף באולימפיאדה בשל החשש שאשתו ההרה תידבק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות