אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורנג' תשלם כ-30 מיליון יורו על שם האצטדיון של אולימפיק מרסיי צילום: איי אף פי

אורנג' תשלם כ-30 מיליון יורו על שם האצטדיון של אולימפיק מרסיי

ענקית הטלקומוניקציה הצרפתית רכשה את זכויות השם לאצטדיון סטאד ולודרום שיקרא מחדש אורנג' ולודרום. אורנג' היא ספונסרית רשמית של טורניר היורו שיוצא לדרך בסוף השבוע הקרוב

07.06.2016, 18:24 | שירות כלכליסט
ענקית הטלקומוניקציה הצרפתית אורנג' רכשה את זכויות השם לאצטדיון סטאד ולודרום של אולימפיק מרסיי.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת החוזה לעשר שנים, האצטדיון בדרום צרפת ייקרא מחדש אורנג במסגרת החוזה לעשר שנים, האצטדיון בדרום צרפת ייקרא מחדש אורנג' ולודרום. שווי החוזה נאמד על 2.7 מיליון יורו (3.07 מיליון דולר) בשנה. | צילום: איי אף פי במסגרת החוזה לעשר שנים, האצטדיון בדרום צרפת ייקרא מחדש אורנג

במסגרת החוזה לעשר שנים, האצטדיון בדרום צרפת ייקרא מחדש אורנג' ולודרום. שווי החוזה נאמד על 2.7 מיליון יורו (3.07 מיליון דולר) בשנה.

האצטדיון עבר שיפוץ בפרויקט שהחל ב-2011, בעלות של כ-260 מיליון יורו, ומחפש מאז ספונסר שירכוש את זכויות השם. במקור, קיוו שהחוזה יעמוד על 8 מיליון יורו (9 מיליון דולר), אך הרשויות בעיר נאלצו בסופו של דבר להנמיך ציפיות לאזור ה-4 מיליון יורו (5.54 מיליון דולר). לפיכך, חוזה בשווי 2.7 מיליון יורו מייצג מחיר טוב לאורנג', שתצייד את האצטדיון באינטרנט אלחוטי ו-4G. 

האצטדיון ישנה את שמו בספטמבר, אז ייכנס לתוקף ההסכם, והוא יארח מספר משחקים במהלך הטורניר, הראשון מביניהם יהיה המשחק של אנגליה נגד רוסיה ביום שבת הקרוב. 

לאורנג' יש כבר דריסת רגל משמעותית בכדורגל הצרפתי, והיא ספונסרית רשמית של טורניר היורו שיוצא לדרך בסוף השבוע הקרוב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות