אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המפרק הזמני של אדמה: אורן קובי לקח ציורים של קדישמן ממשרדי החברה צילום: צביקה טישלר

המפרק הזמני של אדמה: אורן קובי לקח ציורים של קדישמן ממשרדי החברה

עו"ד חגי אולמן פנה לביהמ"ש בבקשה להוציא צו הרחקה לבעל השליטה באדמה ממשרדי החברה לאחר שלטענתו תפס את קובי פורץ למשרדי אחת החברות

08.06.2016, 09:33 | זוהר שחר לוי
המפרק הזמני של "אדמה" פנה הבוקר (ד') לבית המשפט המחוזי בתל אביב בדרישה להוציא צו הרחקה לבעל השליטה, אורן קובי, ממשרדי החברה במגדלי המוזיאון בעיר וכן להורות לו להשיב ציוד יקר ערך שלקח מהמקום. "'מאן דהוא' נטל מהמשרדים ציוד רב הכולל מחשבים וציורים של מנשה קדישמן", נכתב לבית המשפט.

קראו עוד בכלכליסט

בבקשה שהוגשה על ידי המפרק הזמני, עו"ד חגי אולמן ממשרד יהודה רוה, מצוין כי התברר לו כי קובי מבקר במשרדי חברת בטוחה, מחברות הקבוצה שבפירוק, באופן תדיר וכי "'מאן דהוא' נטל מהמשרדים ציוד רב הכולל, בין היתר, מחשבים, ציורים של הצייר מנשה קדישמן ועוד".

המפרק הזמני מתאר עוד כי אתמול הגיע למשרדי חברת "אדמה" בא כוחו ש"נדהם לגלות" כי קובי ואנשיו מנסים לפרוץ למשרדי חברת בטוחה, מחברות הקבוצה. "בעודם עמלים על פריצת המנעולים", כך נכתב בבקשה, "פנה אליהם בא כוח המפרק הזמני בדרישה כי יחדלו מפעולה זאת לאלתר, אחרת לא יהיה מנוס בידיו אלא להזמין משטרה לשם מניעת הפריצה, ובכך, מנע למעשה את פריצתם למשרדי בטוחה".

קדישמן (ארכיון). יצירות שצוירו על ידו נלקחו ע"י אורן קובי, צילום: ynetart קדישמן (ארכיון). יצירות שצוירו על ידו נלקחו ע"י אורן קובי | צילום: ynetart קדישמן (ארכיון). יצירות שצוירו על ידו נלקחו ע"י אורן קובי, צילום: ynetart

לשיטת עו"ד אולמן, על אף אזהרות קודמות שניתנו על ידי בית המשפט, קובי ממשיך לעשות ככל העולה על רוחו, כש"החלטות בית המשפט בינן בבחינת המלצות גרידא" וכי "יכול הוא להלך אימים על בעלי תפקיד מטעם בית המשפט ולהתנהל כרצונו, אם בתקיפה, אם בפריצת מנעולים ונדמה כי היד עוד נטויה". עוד מצוין, כי לאחר שנכנס נציג המפרק למשרדי בטוחה נמצא כי חסרים מסכים ומחשבים שככל הנראה נלקחו על ידי בעל השליטה ואנשיו.

המפרק הזמני מבקש עוד להוציא נגד קובי צו ביזיון בית משפט משום שלדבריו עד היום טרם העביר בעל השליטה מסמכים הקשורים לחברות הקבוצה שיש בהם לשמש לחקירתו, זאת כפי שהורה לו השופט איתן אורנשטיין, הדן בתיק.

במשרד חיים צדוק, המייצג כעת את קובי, סירבו להגיב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות