אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: האקר מציע למכירה 32 מיליון שמות משתמשים וסיסמאות מטוויטר

דיווח: האקר מציע למכירה 32 מיליון שמות משתמשים וסיסמאות מטוויטר

האקר רוסי פרסם בפורום בדארק נט מאגר של כ-32 מיליון פרטי גישה לטוויטר. המאגר הוא ככל הנראה אסופה שנגנבה ממחשבים אישיים של משתמשים ולא מפריצה לטוויטר עצמה

09.06.2016, 11:30 | רפאל קאהאן

האקר רוסי המכונה Tessa88 הציע שלשום (ג') למכירה מאגר שמכיל כ-32 מיליון פרטי גישה לרשת החברתית וטוויטר. על פי דיווח של אתר ZDnet, מקור המאגר הוא ככל הנראה מחשבים אישיים של משתמשים ולא פריצה לטוויטר עצמה.

קראו עוד בכלכליסט

המאגר מוצע למכירה ב-10 ביטקוין שהם כ-5,800 דולר. בנוסף ההאקר מציע קישורים למאגרי פרטי משתמשים של לינקדאין ומייספייס, שמוצעים גם הם לרכישה. מאגר שמות המשתמשים של טוויטר מייצג כ-10% מסך כל המשתמשים היומיים של האתר.

ההאקרים פרצו למחשבים אישיים ולא לרשת החברתית, צילום: שאטרסטוק ההאקרים פרצו למחשבים אישיים ולא לרשת החברתית | צילום: שאטרסטוק ההאקרים פרצו למחשבים אישיים ולא לרשת החברתית, צילום: שאטרסטוק

נראה כי לאחרונה חלה עלייה בפעילותם של האקרים המנסים לממש מאגרי פריטי גישה. זאת למרות שברוב המקרים מדובר בשמות משתמשים וסיסמאות ישנים. לאחרונה דווח גם שאפילו פרטי הגישה של מארק צוקרברג, מייסד פייסבוק, והזמרת קייטי פרי נגנבו.

טוויטר עצמה לא אישרה שבוצעה פריצה לאתר או האם המאגר כולל פרטי גישה אמיתיים. תחת זאת נמסר בציוץ ש"טוויטר בודקת האם שמות המשתמשים והסיסמאות תואמים למידע של משתמשי טוויטר".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות