אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחריף המאבק באקסלנס: העובדים נטשו את העמדות צילום: באדיבות דוברות ההסתדרות

מחריף המאבק באקסלנס: העובדים נטשו את העמדות

ועד העובדים של בית ההשקעות טוען כי הנהלת החברה גוררת רגלים במו"מ על הסכם קיבוצי ומעבירה הצעות "מבישות". העבודה הופסקה בשעה 12:00. אקסלנס: "שירות הלקוחות ממשיך לפעול"

09.06.2016, 12:37 | רחלי בינדמן

ועד עובדי אקסלנס מחריף את המאבק בהנהלה, לאחר פיצוץ במגעים להסכם הקיבוצי - והעבודה בבית ההשקעות הופסקה.  

קראו עוד בכלכליסט

בהמשך לאסיפת ההסברה שהתקיימה מוקדם יותר השבוע החליטו עובדי אקסלנס להחריף את הצעדים הארגוניים. החל מהשעה 12:00 חדלו העובדים לעבוד ונטשו את העמדות במשרדי החברה בפתח תקווה.

מבית ההשקעות אקסלנס נמסר כי השירות ללקוחות ניתן כסדרו.

 

ברקע לצעדים טענות הוועד לגרירת רגליים מצד הנהלת אקסלנס במהלך המו"מ להסכם קיבוצי. הוועד טוען כי ההנהלה נוקטת מזה חצי שנה בעמדה נוקשה במהלך הדיונים ולא משתפת פעולה עם נציגות העובדים, תוך שהיא מציעה הצעות "מבישות שלא מכבדות את עובדיה המסורים" - כך לפי הוועד.

יו"ר הוועד שלח הבוקר מייל לעובדים שבו נאמר "רגע האמת הגיע! הנהלת החברה לא משאירה לנו ברירה ולכן ,היום בשעה 12:00 תחל שביתה בחברה. ניפגש ביום שני להמשך הצעדים. מודים על שיתוף הפעולה והתמיכה. חג שבועות שמח".

אקסלנס. עמדות נטושות, צילום: דוברות ההסתדרות אקסלנס. עמדות נטושות | צילום: דוברות ההסתדרות אקסלנס. עמדות נטושות, צילום: דוברות ההסתדרות

רק שלשום נמחק בית ההשקעות אקסלנס מן המסחר השבוע בבורסה של ת"א והפיכתו לפרטי (בבעלות הפניקס של קבוצת דלק) עומדת ברקע למאבק של העובדים.

הוועד חושש בין היתר מפגיעה צפויה בעובדים בין היתר על רקע המכירה העתידית של הפינקס בעלת השליטה והשפעות אפשריות של מחיקת אקסלנס מהמסחר ומיזוג פעילויות עם הפניקס.

מוקדם יותר השבוע מסרה הנהלת אקסלנס כי "בין ההנהלה לוועד מתנהל מו"מ כל העת ואף הושגה התקדמות רבה ומשמעותית. הדיונים יימשכו בשבועות הקרובים. אנו מאמינים שלשני הצדדים מטרה משותפת - הצלחת החברה".

עמדות נטושות, צילום: דוברות ההסתדרות עמדות נטושות | צילום: דוברות ההסתדרות עמדות נטושות, צילום: דוברות ההסתדרות

מאקסלנס נמסר: "פעילות בית ההשקעות מתקיימת כסדרה. עקב גיבוש עובדים שנקבע מראש, מוקד השירות ללקוחות נסגר היום בשעה 12:00".

בסביבת ההנהלה טוענים כי ההסתדרות מנסה להציג את עמדות השירות כנטושות בגלל ההשבתה בעוד בפועל מדובר בגיבוש שתוכנן מראש במלון מנדרין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

לכל התגובות