אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל ערוץ 10: על רמי סדן להתפטר לאלתר מתפקיד יו"ר חדשות ערוץ 10 צילום: אוראל כהן

מנכ"ל ערוץ 10: על רמי סדן להתפטר לאלתר מתפקיד יו"ר חדשות ערוץ 10

יוסי ורשבסקי, שכבר העיד כי שמע את סדן מתבטא בגזענות נגד ש"ס, אמר במהלך הרמת כוסית לכבוד שבועות, כי "גם אם מסתכלים על צרוף הדברים של יתר הנוכחים בישיבה, כפי שהוצגו ע"י הרשות השנייה עצמה, מתקבלת תמונה גזענית קשה"

09.06.2016, 15:26 | אלירן מלכי

מנכ״ל ערוץ 10, יוסי ורשבסקי, קרא היום ליו״ר דירקטוריון חדשות 10, רמי סדן, להתפטר מתפקידו ולפרוש מהדירקטוריון לאלתר בעקבות דבריו שפורסמו השבוע ועוררו סערה גדולה.

קראו עוד בכלכליסט

ורשבסקי אמר את הדברים בעת הרמת כוסית לרגל חג השבועות בערוץ."הייתי בישיבת דירקטוריון חדשות 10, שבה דיבר מר סדן. הוא התבטא באופן גזעני על ש"ס, שאין לו מקום בקרבנו. הדברים שאמר מנכ"ל חדשות 10, גולן יוכפז, בהקשר זה – מדויקים בכל מילה, ואף הצהרתי על כך רשמית בפני הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. גם אם מסתכלים על צרוף הדברים של יתר הנוכחים בישיבה, כפי שהוצגו ע"י הרשות השנייה עצמה, מתקבלת תמונה גזענית קשה", אמר ורשבסקי.

רמי סדן ואריה דרעי, צילום: חיים הורנשטיין רמי סדן ואריה דרעי | צילום: חיים הורנשטיין רמי סדן ואריה דרעי, צילום: חיים הורנשטיין

ורשבסקי גם שלח מסר פיוס למודי פרידמן, מנכ״ל חברת RGE המחזיקה בערוץ, שגם הוא היה נוכח באותה ישיבת

דירקטוריון וטען כי הדברים המיוחסים לרמי סדן לא נאמרו בישיבה. ורשבסקי אמר כי בינו לבין פרידמן יש שיתוף פעולה מלא ופורה גם אם לעיתים ישנם חילוקי דעות מקצועיים הנפתרים כמו בין חברים.

ורשבסקי גם הודה לבעלי המניות בערוץ 10, ואמר כי הם כבר הוכיחו את עמידתם האיתנה מאחורי החברה, עובדיה וחופש העיתונות המוחלט שלה. "על החברה לעשות הכל כדי להחזיר להם את השקעתם, ולהפוך את המקום לרווחי", אמר ורשבסקי.

מתן חודורוב, יו"ר ועד העובדים אמר כי "כל עובדי ועיתונאי ערוץ 10 מגבים באופן מוחלט את התיאור המדויק שמסרו מנהלי החברה, יוסי וגולן, על דבריו של מר סדן. על סמך הכרותינו עם השניים, אין לנו ספק כי דבריהם הם אמת מוחלטת". חודורוב הצטרף לקריאתו של ורשבסקי להתפטרות מר סדן.

מרמי סדן טרם נמסרה תגובה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
נשמע שיש פה ניצול של איזו אמירה זניחה
נשמע שיש פה ניצול של איזו אמירה זניחה במהלך ישיבה לעליהום מאורגן של השמאלנים בערוץ 10 לטהר את השטח ממי שאינו מהאליטות והברנז'ה שלהם. מצער שדרעי נותן לזה יד. אגב ה"קומיקאי לייט נייט" של ערוץ 10 מלא בהערות גזעניות כל התוכנית שלהם ולא ראיתי שורשבסקי מפטר שם מישהו.
Guitar  |  09.06.16
לכל התגובות