אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היורו איבד 0.3%, הדולר עלה ב-0.1% צילום: בלומברג

היורו איבד 0.3%, הדולר עלה ב-0.1%

שערו היציג של המטבע האירופי נקבע על 4.347 שקלים, ושל השטר הירוק - על 3.849 שקלים; בנק אגוד: "עסקאות גז בישראל עשויות לקזז העלאת ריבית בארה"ב"

10.06.2016, 12:31 | שירות כלכליסט

הדולר התחזק היום ב-0.1% ושערו היציג נקבע על 3.849 שקלים; היורו איבד 0.3% ושערו היציג נקבע על של 4.347 שקלים. בעולם מאבד היורו 0.1% מול הדולר. ברקע: חששות המשקיעים מתוצאות משאל העם בבריטניה על עזיבת האיחוד האירופי, שייערך ב-23 ביוני.

כלכלני בנק אגוד כתבו בסקירתם השבועית כי "אם אכן תעלה הריבית בארה"ב בחציון השני של השנה, הדבר יתרום להתחזקות הדולר מול השקל (בשל פערי הריביות). אך מנגד, באם ייחתמו עסקאות מהותיות בענף הנפט והגז בישראל, הדבר עשוי לקזז זאת".

לדבריהם,  נקודת התמיכה הקרובה לדולר נמצאת ב-:3.75 שקלים לדולר ונקודת ההתנגדות הקרובה ב- 4 שקלים לדולר ואחריה ב-4.05 שקלים לדולר".

באגוד מציינים עוד כי "אנו מעריכים כי הדולר צפוי להתחזק מול האירו בטווח הבינוני, לאור הציפיות להעלאת ריבית עד סוף השנה בארה"ב, בשילוב עם המשך ההרחבה הכמותית באירופה והשארת הריבית האפסית בגוש / נמוך מכך לאורך זמן, ע"פ דברי דראגי. בנוסף עניין הישארותה/יציאתה של בריטניה מגוש האירו מוסיפה לאי יציבותו של האירו. נקודת תמיכה לדולר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות