אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביי ביי רוטשילד: איירון סורס עוברת למגדל עזריאלי שרונה צילום: ויו פוינט

בלעדי לכלכליסט

ביי ביי רוטשילד: איירון סורס עוברת למגדל עזריאלי שרונה

החברה צפויה לשלם 1.5-1.1 מיליון שקל בחודש עבור ארבע קומות בהסכם לחמש שנים. בנייתו של מגדל המשרדים טרם הושלמה וכבר מושכרים יותר מ־60% מהשטחים בו

13.06.2016, 07:43 | אורן פרוינד

קבוצת עזריאליעדיין לא סיימה לבנות את מגדל המשרדים עזריאלי שרונה, וכבר הספיקה להשכיר יותר מ־60% מהשטחים בו. ל"כלכליסט" נודע כי חברת ההייטק איירון סורס חתמה לאחרונה על הסכם שכירות של 10 אלף מ"ר במגדל וצפויה לעזוב את משרדיה בשדרות רוטשילד בתל אביב לטובת ארבע קומות בו.  

קראו עוד בכלכליסט

איירון סורס, שמציעה פלטפורמה להפצת אפליקציות, צפויה לשלם 115-110 שקל למ"ר, כלומר 1.5-1.1 מיליון שקל בחודש. הסכם השכירות נחתם לחמש שנים עם אופציה להארכה, כך שעבור עזריאלי מדובר בעסקה משמעותית של 90-66 מיליון שקל.

עזריאלי שרונה, הסמוך למתחם שרונה מרקט בתל אביב, הוא מגדל המשרדים הגדול ביותר שנבנה כעת בישראל. המגדל, שנבנה בהשקעה של 1.5 מיליארד שקל, יתנשא לגובה 255 מטר ויתפרש על פני 61 קומות מעל שלוש קומות קניון. המגדל יכלול את שטח הקומה הגדול ביותר בהיצע מגדלי המשרדים בישראל, כ־2,400 מ"ר לכל קומה. בסה"כ יכלול המגדל כ־115 אלף מ"ר שטחי משרדים שייבנו מעל למרכז מסחרי של כ־11 אלף מ"ר.

עסקה זו מצטרפת להסכמי שכירות נוספים שעליהם חתמה עזריאלי ומסתכמים בכ־60 אלף מ"ר, כמחצית משטחי המשרדים במגדל. עם החברות שיעבירו את משרדיהן למגדל נמנות waves, ששכרה שתי קומות בשטח של כ־4,800 מ״ר, חברת פלייטק של טדי שגיא ששכרה כ־10 אלף מ"ר, חברת אבטחת הסייבר Sentinel labs ששכרה קומה בשטח של כ־2,400 מ״ר, חברת SafeCharge ששכרה כ־3,500 מ"ר, מלון בוטיק מרשת מלונות אפריקה ישראל ששכר כ־12 אלף מ"ר ופירמת עוה"ד פרל, לצר, כהן צדק, ברץ ושות' ששכרה שתי קומות בשטח של כ־4,700 מ"ר.

הסכמי השכירות נחתמו ל־7 עד 20 שנה בתוספת אופציות, וכוללים גם שכירת חניות בחניון התת קרקעי של המגדל הכולל כ־1,400 מקומות חניה. דמי השכירות הממוצעים במגדל עומדים על 105־120 שקל למ״ר.

לדברי עופר אברם, ראש תחום המשרדים בקבוצת עזריאלי: "בימים אלה אנו מנהלים משאים ומתנים נוספים, ומעריכים כי השכרת יתרת שטחי המגדל תושלם עוד לפני סיום הקמתו".

הדמיה: עזריאלי שרונה הדמיה: עזריאלי שרונה הדמיה: עזריאלי שרונה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות