אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסם תוזיל לראשונה כ-10 מוצרים באריזות גדולות צילום: עמית שעל

אסם תוזיל לראשונה כ-10 מוצרים באריזות גדולות

5 שנים אחרי המחאה החברתית ונוכח ירידה מתמשכת במכירותיה החליטה אסם על ההוזלה שתחול רק על מוצרים באריזות גדולות שיושקו לצורך המהלך

13.06.2016, 09:11 | נורית קדוש

5 שנים אחרי המחאה החברתית ונוכח ירידה מתמשכת במכירותיה, יוצאת אסם במהלך להורדת מחירים.  

קראו עוד בכלכליסט

החברה תוזיל ב-33% (ל-100 גרם) את המחיר לקמעונאים על כ-10 מוצרים. ההוזלה תחול רק על מוצרים באריזות גדולות שיושקו לצורך המהלך.

בשל חוק המזון אסור לחברה לנקוב במחיר לצרכן, אולם בכוונת החברה לתקשר את המהלך, בין היתר בקמפיין, כדי לאלץ הקמעונאים להעביר את ההוזלה לצרכנים.

בין המוצרים: שקדי מרק במשקל 1 ק"ג, אטריות דקיקת במשקל של 1 ק"ג, ביגלה שמיניות במשקל 700 גרם, עוגת הבית שיש במשקל 800 גרם, פסטה ספגטי 8 במקל 1.2 ק"ג ופתיתים אפויים קוסקוס במשקל 1.2 ק"ג,

במבה של אסם, צילום: שאול גולן במבה של אסם | צילום: שאול גולן במבה של אסם, צילום: שאול גולן

בשלב זה מדובר במהלך נסיוני שיחול על מוצרי מזון בעיקר מקטגוריית הבישול ובהם פסטה, פתיתים, קוסקוס, שקדי מרק וכן בייגלה ועוגת הבית. מידת הצלחתו של המהלך תקבע אם תרחיב אסם את סל המוצרים המוזלים.

המהלך יוצא לדרך כשאסם מתמודדת עם ירידה מתמשכת במכירות, כתוצאה מההאטה בשוק המזון לצד הגברת התחרות מצד שופרסל המחזקת את המותג הפרטי שלה, מתחרים קטנים והגברת היבוא.

מנכ"ל אסם איציק צאיג: "אני חושב שזה מהלך משנה שוק. המהלך נועד לאפשר לצרכן מצד אחד לחסוך ומצד שני ליהנות מהאיכות של מוצרי החברה. אנחנו מאוד מקווים שכל ההנחה תגיע בסופו של דבר לצרכן, אבל זה תלוי בכל קמעונאי וקמעונאי. לאסם אין אפשרות להתערב במחיר המוצרים לצרכן. המוצרים יהיו במחיר קבוע לאורך זמן על המדף. זה יתרון גדול. לא צריך לחכות למבצע, לא צריך לחכות לקנייה מסוימת. אפשר לקנות את המוצרים כל הזמן באותו מחיר". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות