אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מבוכה נוספת למארגני היורו: הקמע חולק את שמו עם דילדו צילום: איי אף פי

מבוכה נוספת למארגני היורו: הקמע חולק את שמו עם דילדו

סופר ויקטור, הקמע הרשמי של היורו בצרפת, היה אמור להעניק לאופ"א הכנסה מכובדת ממכירת מרצ'נדיז שלו. אך חיפוש השם באינטרנט הוביל ללא מעט תוצאות של צעצוע מין הזמין באתרים כמו אמזון

13.06.2016, 16:44 | שירות כלכליסט
מארגני טורניר יורו עומדים בפני תקרית מבישה נוספת, שמתווספת להכנה הלקויה לאבטחת האוהדים, וזאת לאחר שנודע כי הקמע למשחקים הוא בעל אותו שם כמו צעצוע מין פופולארי.

קראו עוד בכלכליסט

סופר ויקטור. הדמות נחשפה בנובמבר 2014 במשחק ידידות של צרפת, אך אז עוד לא היה לו שם. הציבור הוזמן להצביע בסקר במדיה החברתית והשם סופר ויקטור גבר על דריבלו וגוליקס והפך לשם הרשמי של הקמע, צילום: איי אף פי סופר ויקטור. הדמות נחשפה בנובמבר 2014 במשחק ידידות של צרפת, אך אז עוד לא היה לו שם. הציבור הוזמן להצביע בסקר במדיה החברתית והשם סופר ויקטור גבר על דריבלו וגוליקס והפך לשם הרשמי של הקמע | צילום: איי אף פי סופר ויקטור. הדמות נחשפה בנובמבר 2014 במשחק ידידות של צרפת, אך אז עוד לא היה לו שם. הציבור הוזמן להצביע בסקר במדיה החברתית והשם סופר ויקטור גבר על דריבלו וגוליקס והפך לשם הרשמי של הקמע, צילום: איי אף פי

באופ"א קיוו שישיגו הכנסה מכובדת ממכירת מרצ'נדייז בכיכובו של הקמע של הטורניר, ילד קטן עם גלימה וכוחות על שנקרא סופר ויקטור.

אך הרוכשים הפוטנציאליים הופתעו לגלות שחיפוש של השם באינטרנט הוביל ללא מעט תוצאות של צעצוע מין הזמין באתרים כמו אמזון, בנוסף לתוצאות של מוצרים הכוללים את הקמע של המשחקים.

הדמות נחשפה בנובמבר 2014 במשחק ידידות של צרפת, אך אז עוד לא היה לו שם. הציבור הוזמן להצביע בסקר במדיה החברתית והשם סופר ויקטור גבר על דריבלו וגוליקס והפך לשם הרשמי של הקמע.

באופ"א הסבירו כי השם מבוסס על הרעיון של ניצחון (ויקטורי באנגלית) ומתייחס לכוחות העל שהשיג הילד הקטן לאחר שמצא את הגלימה, הנעליים והכדור הקסומים. דובר מטעם הארגון הוסיף: "כל שאנחנו יכולים לומר הוא שצעצועי המין לא מיוצרים על ידי אופ"א".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות