אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לוזון מאיים לתבוע יזמים: "נתחיל בדליה שוסטר ונגיע עד גינדי" צילום: אוראל כהן

לוזון מאיים לתבוע יזמים: "נתחיל בדליה שוסטר ונגיע עד גינדי"

לכלכליסט נודע כי כדי לכסות על ההפסדים, דורי בניה מאיימת לתבוע יזמים שטרם שילמו על עבודתה. הראשונה היא דליה שוסטר, שטוענת: "בבניין יש ליקויים ובדורי מתנערים"

14.06.2016, 07:26 | אורן פרוינד

בדורי בניה מנסים לטפס מבור ההפסדים - ויוצאים למתקפה נגד יזמי הנדל"ן. החברה פתחה באיומים בתביעות נגד יזמים שטרם שילמו עבור הפרויקטים שבנתה. המטרה הראשונה של עמוס לוזון, בעל השליטה בחברה־האם דורי קבוצה, היא יזמת הנדל"ן דליה שוסטר מחברת נוה שוסטר, שעבורה בנתה דורי את מגדל סיטין בתל אביב. לוזון טוען לחוב של 17 מיליון שקל שטרם שולם. שוסטר מכחישה וגורסת כי יש במגדל ליקויים שמונעים מסירת דירות לרוכשים.

קראו עוד בכלכליסט

לוזון פנה באמצעות משרד עורכי הדין פירון במכתב חריף לשוסטר, שהגיע לידי "כלכליסט". "בעוד מרשתי עמדה בכל התחייבויותיה, מרגע ששלשלתם לכיסכם את הפיצוי האדיר (6.5 מיליון שקל - א"פ) והסרתם מעליכם סיכון של תביעות דיירים בגין עיכוב במסירות - הנכם מתכחשים, בחוסר תום לב ובאדישות בוטה, לנזקי מרשתי. זאת תוך ניסיון לייצר מראית עין כאילו היא טרם השלימה את עבודתה", נכתב. "במידה ולא תפרעו את החוב של 17 מיליון שקל בתוך 14 יום, לא נהסס לפתוח בהליכים משפטיים".

יעקב לוזון, אחיו של עמוס המכהן כמנכ"ל דורי בניה, אמר ל"כלכליסט": "נגמרה תקופת העושק בדורי בניה. כל היזמים שגרמו לקריסה יצטרכו לשלם. דורי מסירה את הכפפות, נתחיל עם דליה שוסטר, נמשיך לגינדי ונגיע לכל היזמים שאיתם אנחנו עובדים".

מדליה שוסטר נמסר: "הפרויקט המדובר ספג איחורים במסירה ושילמנו פיצויים לדיירים כחוק. דורי בניה, עם הבעלים הקודם, שילמה פיצויים כדי למנוע עיכובים. עם הבעלים החדשים זה סיפור אחר. יש ליקויים אך הם מתנערים מאחריות".

עמוס לוזון עמוס לוזון עמוס לוזון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
תפסיקו לשבור את השוק במחירים נמוכים לבצע עבודה
תפסיקו לשבור את השוק במחירים נמוכים לבצע עבודה גרועה ובסוף לריב עם לקוחות  יותר פשוט  תתמכרו ראלי ותבצעו עבודות ברווח שגם קבלני משנה שלכם ירוויחו וגם מתחרים שלכם יוכלו לחיות . אתם דופקים את השוק ודופקים את עצמכם  לא חבל?
Bus  |  17.06.16
10.
 את/ה רוצה לעבוד בבניין? כי (גם) הישראלים האחרים
 את/ה רוצה לעבוד בבניין? כי (גם) הישראלים האחרים לא... וזה משאיר עובדים זרים, מהשטחים או ממקומות אחרים בעולם. וממקומות אחרים בעולם אי אפשר להביא כי אין הקצאות ואין אמנות בין המדינה למדינות זרות בדבר העסקת עובדים. אז זה מה שנשאר.
Bucket  |  14.06.16
לכל התגובות