אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צעצוע על המדף: נאמן אימג'ינריום נפגש עם רוכשים פוטנציאליים צילום: ערן לם

צעצוע על המדף: נאמן אימג'ינריום נפגש עם רוכשים פוטנציאליים

בדו"ח מטעמו שהוגש לבית המשפט ציין הנאמן כי מספר גורמים התעניינו בחברה ורכשו את תיק המידע שהוכן עבור משקיעים פוטנציאליים, אך ציין כי נכון לעכשיו אין בידיו "הצעה ממשית לרכישת החברה"

14.06.2016, 08:45 | אורנה יפת

בשבועות האחרונים קיים נאמן רשת אימג'ינריום, עו"ד עמית לדרמן, מספר פגישות עם רוכשים פוטנציאליים אולם נכון לעכשיו, אמר כי אין בידיו "הצעה ממשית לרכישת החברה".

קראו עוד בכלכליסט

בדו"ח מטעמו שהוגש לבית המשפט ציין הנאמן כי מספר גורמים התעניינו בחברה ורכשו את תיק המידע שהוכן עבור משקיעים פוטנציאליים, והוסיף כי הוא מנסה לגבש הסכם מול הבעלים, החברה־האם הספרדית, על מנת להסדיר את התנאים המסחריים בדגש על הפחתת עלויות הקנייה של המוצרים מהחברה־האם. על פי הדו"ח, המלאי והיתרה הכספית בקופת הנאמנות פחתו ב־220 אלף שקל.

"היתרה הכספית בקופת הנאמן מסתכמת לכ־980 אלף שקל כאשר במועד מתן צו ההקפאה עמדה היתרה על 900 אלף שקל, ואילו היקף המלאי עומד על 0.9 מיליון שקל ובמועד צו ההקפאה הוא עמד על 1.2 מיליון שקל", נכתב בדו"ח.

רשת אימג רשת אימג'ינריום רשת אימג

עוד מציין לדרמן כי קיים פער בין היקף המלאי עליו דווח בעת הבקשה לצו הקפאה, אז דובר על מלאי של 3.3 מיליון שקל, וכעת מסתבר כי המלאי מסתכם ב־1.2 מיליון שקל.

לדבריו, הפער נובע מטעות באופן הצגת הנתונים ובחישוב של פריטי המלאי במונחי מכירה של המוצרים לצרכן בספרד במקום במונחי עלות בישראל. על פי הדו"ח, "חרף הפעולות שננקטו בתקופת ההקפאה עד עכשיו, בשלב זה היקף המכירות בפועל נמוך יותר מהיקף המכירות שנחזה בזמנו במסגרת בקשת ההקפאה". החברה־האם הספרדית שלחה שני משלוחים של אספקת מוצרים, הראשון בהיקף 312 אלף שקל, והשני בהיקף של 214 אלף שקל. משלוח נוסף, בהיקף של 256 אלף שקל, עתיד להגיע לישראל בסוף יוני. הנאמן מדווח כי קיבל הצעות לפינוי סניפים של החברה בתמורה לתשלום כספי והוא בוחן גם את האפשרות הזו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות