אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לרמי סדן גישה לכנסת אף שחברת הלובינג שלו פורקה

לרמי סדן גישה לכנסת אף שחברת הלובינג שלו פורקה

בכנסת יבקשו הבהרות מיו"ר חדשות 10 לאחר שהתברר שהחברה שעמה נרשם כלוביסט פורקה מרצון

15.06.2016, 08:05 | רוני זינגר

הכנסת תפנה ליו"ר חברת החדשות של ערוץ 10 רמי סדן בבקשה לקבל הבהרות בנוגע לחברת הלובינג שלו, זאת לאחר שבדיקת "כלכליסט" העלתה כי החברה שעמה נרשם סדן כלוביסט פורקה ואינה מתפקדת עוד.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הזו מקנה לסדן היתר קבוע לכניסה לכנסת ישראל. עם לקוחותיה של החברה נמנות בעיקר עמותות שונות, כגון "בשבילך", המספקת סיוע רפואי לנשים; "הורים עובדים לשינוי", המקדמת רפורמות חינוכיות; ו"מצדיעים" עמותה המסייעת לנכי צה"ל.

רמי סדן רמי סדן רמי סדן

סדן נרשם בכנסת כבעלים של תאגיד בשם א.ר. סדן ייעוץ בע"מ, אולם בדיקה ברשם החברות העלתה כי החברה הרשומה פורקה מרצון ואינה קיימת עוד. מדוברות הכנסת נמסר בעניין זה: "אדם רשאי לקבל היתר לפעול כשתדלן בכנסת בין אם הוא פועל במסגרת תאגיד ובין אם פועל באופן עצמאי, ובלבד שעומד בהוראות החוק.

אשר למקרה הספציפי, הכנסת לא היתה ערה לכך שהתאגיד שבמסגרתו פועל מר סדן אינו פעיל, ובכוונתה לפנות אליו לקבלת הבהרות בעניין זה".

סערת רמי סדן החלה לאחר שנטען כי במהלך ישיבת דירקטוריון של חברת החדשות הוא התבטא בבוטות נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי. על רקע זאת ש"ס דורשת את פיטוריו של סדן, ואתמול התייחס לעניין זה דרעי באירוע בהרצליה: "שיח של גזענות שלא משיבים לו ולא מקפדים את ראשו מיד בהתחלה נותן לגיטימציה לאפליה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות