אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פילבר: "ההחלטה בעניין נתניהו ואלוביץ' - תמוהה" צילום: עומר מסינגר

פילבר: "ההחלטה בעניין נתניהו ואלוביץ' - תמוהה"

מנכ"ל משרד התקשורת יוצא נגד החלטת היועמ"ש לאסור על נתניהו לטפל בנושאים הנוגעים לבעל השליטה בבזק: "הפך חברות גרידא - לניגוד עניינים"

15.06.2016, 21:57 | אלירן מלכי

מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, תקף את החלטת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט שאסר על נתניהו לטפל בענייני איש העסקים שאול אלוביץ בעל השליטה בקבוצת בזק.

פילבר אמר לחדשות 2 כי "ההחלטה שפרסם משרד המשפטים היא תמוהה ותקדימית. משרד המשפטים הפך חברות גרידא לניגוד עניינים. היחסים מסתכמים בארוחת ערב חברית פעם פעמיים בשנה״.

נתניהו ואלוביץ נתניהו ואלוביץ' | צילום: עמית שעל נתניהו ואלוביץ

מנדלבליט הודיע היום לראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו, כי בעקבות הפרסומים על קשריו האישיים של נתניהו עם אלוביץ', נוט לא יוכל לעסוק בכל מה שקשור לעסקיו כשר תקשורת.

משרד ראש הממשלה מסר למנדלבליט כי "לראש הממשלה יש קשרי ידידות עם אלוביץ' מזה כ-20 שנה והם מקיימים קשרים חברתיים ביניהם". במשרד ראש הממשלה הוסיפו כי נתניהו נפגש עם אלוביץ' כמה פעמים בשנה באירועים חברתיים אך לא מתקיים בין השניים קשר כלכלי ונתניהו מעולם לא קיבל מאלוביץ' תרומות, כספים או הלוואות. נתניהו הודיע למנדלבליט כי על מנת למנוע טענות בדבר חשש לניגוד עניינים, ומטעמים של נראות ציבורית, הוא מוכן להימנע מטיפול בעניינים הנוגעים לאלוביץ' ולחברות שבשליטתו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
פילבר, אצלך "הזונדה" שמחוברת לאף פועלת הפוך, אתה
פילבר, אצלך "הזונדה" שמחוברת לאף פועלת הפוך, אתה הצינור שגורם לחולי ולשחיתות במוסד הציבורי הממשלתי שנקרא משרד התקשורת. אתה מבין כמה נזק אתה גורם לאזרחי המדינה? לא נמאס לך שאין לך מצפון ואיבדת את המוסר. ליד התמונה שלך בלקסיקון כתוב כך נראים פני השחיתות המוסדית(ברשות ומכוח החוק). פילבר ממשיך לרדוף את מחולל התחרות גולן טלקום. פילבר ממשיך לתמוך בהפקרות האלוביצ'ית ופועל נגד תחרות בטלפון קווי. פילבר פועל יומם ולילה לפי הוראות מלמעלה לרסק כל סיכוי לתחרות אמיתית בשוק התקשורת.(איפה הוא כן עושה תחרות???? בערוצי הטלויזיה, על מנת להחליש את ערוץ 2 וערוץ 10,חכמולוג מרושע!) מגיע רגע בחיים שאדם שואל את עצמו, במה הוא תרם בחיים. אחי, אתה רק הורס מרגע כניסתך לתפקיד במשרד התקשורת! אתה שתול, תודה שאתה שתול בן שתול בדיוק כמו עורכת הדין מיכל הלפרין. שמסרסת את סמכויות ואחריות הממונה על ההגבלים. אתה עושה תחרות עם עורכת דין המונופולים מיכל הלפרין,למי יש ניגוד יותר גדול!!!   "הממומנת ע"י המונופולים, שמחר מחרתיים תדלג חזרה לפרמת עורכי הידן ממנו הגיעה אחרי שהיא תשאיר אדמה חרוכה במשרד הרגולטורי של הממונה על ההגבלים! אתם הורסים כל סיכוי לצדק חלוקתי, אתם הורסים כל תקווה להוגנות, המקצוע שלכם זה להרוס כל יום אלפי משפחות שכורעות תחת הנטל הכלכלי! אתם פשוט בני אדם מרושעים ואטומים!
Scissors  |  15.06.16
לכל התגובות