אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מארס רוצה את m&m's מחוץ לקינוחים עתירי סוכר צילום: בלומברג

מארס רוצה את m&m's מחוץ לקינוחים עתירי סוכר

בחברה הביעו דאגה מכך שקינוחים עם ממתקים שלה מכילים הרבה מעבר לכמות הסוכר היומית המומלצת על ידי הממשל האמריקאי, שהיא 12.5 כפיות לאדם

15.06.2016, 23:44 | שירות כלכליסט

יצרנית הממתקים הגדולה בעולם, מארס, מעוניינת להסיר את סוכריות השוקולד המפורסמות m&m's מקינוחים עתירי סוכר.

בין היתר, מתכוונת מארס להוציא את הסוכריות מ"גלידv פיצוץ" של רשת המזון המהיר מקדונלד'ס, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס. על פי גורם במארס שציטטה רויטרס, מארס קיימה שיחות עם מקדונלד'ס ורשתות אחרות על הפסקת שילוב החטיפים שלה במוצרים בעלי ריכוז סוכר גבוה.

במארס הביעו דאגה מכך שקינוחים עם ממתקים שלה מכילים הרבה מעבר לכמות הסוכר היומית המומלצת על ידי הממשל האמריקאי, שהיא 12.5 כפיות לאדם. עובדה זו עומדת בניגוד לעמדה הציבורית של מארס ולפיה יש לצרוך ממתקים במתינות. באפריל החברה אף פרסמה התחייבות פומבית להגביל את כמות הסוכר במוצריה בהתאם להמלצות ארגוני הבריאות. מארס סירבה להגיב על פרטי הדיונים, אך ציינה כי היא "עובדת עם הספקים והלקוחות כדי לממש את ההתחייבות שלנו".

מארס, שמוכרת ממתקים בשווי 25 מיליארד דולר בשנה, כבר ביצעה בעבר מהלכים להרגעת דעת הקהל הציבורית נגד מזונות משמינים. ב־2008 היא היתה חברת הממתקים הראשונה בארה"ב שהדפיסה בחזית אריזות הממתקים רשימת ערכים תזונתיים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות