אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרעי: "כל רכושי הוא דירה אחת שעליה יש לי משכנתא" צילום: אלכס קולומויסקי

דרעי: "כל רכושי הוא דירה אחת שעליה יש לי משכנתא"

שר הפנים התייחס לחקירת המשטרה בעניין אחיו והחשדות גם בעניינו בנוגע לעבירות כלכליות לכאורה בעניין נכסיו ואמר: כי "הופתע לגלות שהפך לאיל נדל"ן"

16.06.2016, 10:36 | רוני זינגר

"יש לי דירה אחת שעליה יש לי משכנתא, וזהו. זה כל רכושי וזה מה שיש לי. אין לי חסכונות או חשבונות בנקים או דבר אחר. הכל גלוי ופרוס לפני כל אחד", כך אמר הבוקר (ה') שר הפנים אריה דרעי בראיון לגל"צ.

את הדברים אמר דרעי על רקע חקירת המשטרה המתמשכת בעניין אחיו והחשדות גם בעניינו שלו בנוגע לעבירות כלכליות לכאורה בעניין נכסיו.

לאחר שנודע כי המשטרה פתחה בחקירה בעניין התבטא דרעי ואמר כי "הופתע לגלות" שהפך ל"איל נדל"ן" וחזר ואמר כי בבעלותו דירה אחת זו שהוא מתגורר בה בירושלים בשכונת הר נוף ואשר נמצאת בבעלותו 25 שנה.

אריה דרעי (ארכיון), צילום: אוהד צויגנברג אריה דרעי (ארכיון) | צילום: אוהד צויגנברג אריה דרעי (ארכיון), צילום: אוהד צויגנברג

בעבר נטען כי דרעי מחזיק בזכויות בדירות ששייכות לבני משפחה אחרים. עוד פורסם כי מכר לאחיו מגרש בירושלים לבנייה, אך טרם הועברו הזכויות בטאבו. על כך טענו האחים דרעי כי בכל מקרה שולם מלוא המס הדרוש על העסקה.

עוד פורסם כי דרעי הוא אחד מבעלי של חווילה רחבת ידיים במושב ספסופה בגליל, אשר עליה לא הצהיר כאשר מסר את הצהרת ההון שלו במהלך הבחירות האחרונות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מייצג השקופים? חחח, ש"ס המפלגה הכי מושחתת שכל
מייצג השקופים? חחח, ש"ס המפלגה הכי מושחתת שכל עניינה הוא: 1. שיהיו מספיק "שקופים" כדי שאלה (נאיבים) יצביעו עבורם. 2. כיסם הפרטי בין בדרכים "כשרות" ובין בדרכי מירמה ושוחד. 3. סחיטת תקציב המדינה באופן סקטוריאלי לכיוון של בתי ספר שלא מלמדים לימודי ליבה, שלא מכבדים את חיילי צה"ל (ביום הזיכרון ברוב בתי הספר של ש"ס לא עומדים בצפירה) ושינציחו את הבערות וחיי הבטלה ע"י קצבאות (מתקשר לסעיף 1).     נ מ א ס ת ם
Pumpkin  |  16.06.16
לכל התגובות