אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם אלגוריתמים חולמים על אוסקר? צילום מסך: youtube.com

האם אלגוריתמים חולמים על אוסקר?

הסרט הראשון שנכתב על ידי בינה מלאכותית, מחולל חדש שמתמחה בקללות של ימנים, איך להגיד המון על כלום, אתגר הרשת החדש כולל תינוקות וקורנפלקס וריכוז של כל האנשים הבודדים בטוויטר

19.06.2016, 18:11 | נמרוד צוק

1. לא נזדקק עוד לשירותיך, מר קובריק

"בעתיד עם אבטלה המונית, אנשים צעירים ייאלצו למכור את הדם שלהם". כך נפתח סרט המד"ב הקצר "סאנספרינג" אותו כתב התסריטאי בנג'מין. בנג'מין הוא מחשב שמצויד בטכנולוגיית בינה מלאכותית מטיפוס LSTM אליה הוזנו מאות תסריטים של קלאסיקות מד"ב ופנטזיה. התוצאה אמנם מקושקשת ולא קוהרנטית במיוחד לכל אורכה, אבל מבדרת מאוד וללא ספק מוצלחת יותר מ-87% מסרטי הסטודנטים שנכתבו על ידי בן אדם. כבונוס תומאס מידלדיץ' מ"עמק הסיליקון" משחק בתפקיד הראשי.

2. תחזרו לעזה

האם יש לכם חבר קרוב שתרצו לאחל לו משהו ססגוני בסגנון עדות הימין הקיצוני, אבל שיהיה אותנטי? נניח "שמוליק גנרי פשוט הזיה ...הסמולנים כל הזמן עסוקים בעם הפלסטיני במקום בעם שלהם...אבל זה בסדר התיעוב כלפי המחנה שלכם רק גדל ובסוף תמותו :)"? המחולל "איחולים של ימנים" יעשה את העבודה אפילו טוב יותר מהחבר הכהניסט העילג שלכם.

 , צילום מסך: smolanimaniak.info צילום מסך: smolanimaniak.info  , צילום מסך: smolanimaniak.info

3. זו הרצאת TED על כלום

פט קלי הוא גורו של חדשנות ומגדלור של מחשבה והוא ילמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על איך להעביר פרזנטציה משכנעת ב-TED גם אם אין לכם שום דבר ממשי להגיד וגם בזה אתם לא מבינים כלום.

4. חטיפים על התינוק שלך

אחת מקלאסיקות החתולים הוותיקות של האינטרנט הוא האתר Stuff on my Cat, שמרכז תמונות של חתולים עם חפצים שונים שבעליהם האוהבים הניחו עליהם. חידוש מעניין גם אם מטריד מעט של הקונספט הוא "אתגר הצ'ריוז", בו הורים קצרי מחשבה, ששכחו שמה שמעלים לפייסבוק נשאר שם לתמיד, בונים מגדל מחטיפים על ראש התינוק שלהם בעודו ישן.

 , צילום: Essential Baby Facebook צילום: Essential Baby Facebook  , צילום: Essential Baby Facebook

5. סמיילי עצוב

הדף הבא קצת מדכדך אמנם אבל מספק הצצה מעניינת לחלקים הפחות עולצים של המדיה החברתית, עם ריכוז של כל הציוצים בטוויטר שמכילים את המלים "אני בודד" על רקע תמונת הכותרת של המשתמש שפרסם את הציוץ.

 , צילום מסך: lonelytweets.com צילום מסך: lonelytweets.com  , צילום מסך: lonelytweets.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות