אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
H&O מקימה רשת לאם ולתינוק צילום: אסף לב

H&O מקימה רשת לאם ולתינוק

פתחה חמישה סניפים לתת־רשת למותגי תינוקות ובגדי הריון שהיא מייבאת בהמשך לפיילוט בת"א וחתמה על חוזים לעוד שני סניפים

20.06.2016, 08:19 | אורנה יפת
רשת H&O מרחיבה את הפיילוט ומקימה רשת ביגוד משולבת לשלושת המותגים האמריקאיים שהיא מייבאת — בגדי הילדים קרטר'ס ואושקוש ובגדי ההיריון מדרהוד מטרניטי. הפיילוט החל לפני חצי שנה בחנות בקניון ויצמן סיטי בתל אביב, הסמוך לבית החולים ליולדות ליס. לאחרונה הוקמו חמש חנויות נוספות בקונספט המשולב במרכזי ביג בקריית שמונה, קריית אתא, בית שמש, באר שבע וקסטינה. שני סניפים נוספים ייפתחו בסוף יולי במתחם אושירה כפר סבא ובישפרו סנטר באר שבע. ההשקעה הכוללת בהקמת הסניפים עד כה היא 5 מיליון שקל.

נוסף על כך, החברה חתמה על חוזים להקמת חנויות נוספות עד ספטמבר — במתחם חונים קונים ראשון לציון, ישפרו מודיעין, פרנדלי עמק בעפולה וביג רגבה. בכפר סבא הירוקה תכפיל הרשת את גודל חנות H&O הקיימת ותסב אותה לסניף של הרשת החדשה.

עמיר משה מנכ"ל H&O, צילום: אסף לב עמיר משה מנכ"ל H&O | צילום: אסף לב עמיר משה מנכ"ל H&O, צילום: אסף לב

לדברי עמיר משה, מנכ"ל H&O, הרשת אמורה לתפוס את האמהות לעתיד כבר בכנסים בבתי החולים. "חברנו ל־10 בתי החולים הגדולים בארץ. אנחנו מגיעים לכל אחד מהכנסים שנערכים בהם, לצד חברות כמו האגיס וסימילאק, ואנחנו פוגשים את הנשים, נותנים להן כרטיס מועדון בחינם ואז מציעים להן הצעות לכל שלבי ההיריון. בנינו צוות שמגיע לביתה של היולדת ומדבר איתה על הנקה ועל המוצרים הבטיחותיים של קרטר'ס". לדבריו, העובדה שהסניפים נפתחים בעיקר במרכזי ביג ולא בקניונים היא מקרית, אך דווקא את סניפי H&O מפתחת הקבוצה במכוון במרכזי קניות פתוחים בשל השטחים הגדולים ושכר הדירה הנמוך יותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות