אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלצריות העולם היזהרו: קבלו את הבוט שמייצר בדיחות-אבא

PLAY

מלצריות העולם היזהרו: קבלו את הבוט שמייצר בדיחות-אבא

מאגר בלתי נדלה של בדיחות קרש, ג'סטין ביבר נופל וקם, "חומות של תקווה" השנים המאוחרות, העץ שיהרוג אתכם לאט ובייסורים, ו"אתגר האיש הרץ" כבר כובש את הרשת ועוד שנייה נמאס

20.06.2016, 18:48 | נמרוד צוק

1. למה טובלים בפסח ביצים קשות במי מלח?

היום חל יום האב הבינלאומי, מה שאומר שייתכן שתזדקקו לכמה בדיחות-אבא "טובות". אם לא מצאתם כאלו בפייסבוק הקרוב לביתכם כנראה שבחרתם את החברים הוירטואליים שלכם בתבונה, ובמקרה כזה תוכלו למצוא פתרון בבוט-בדיחות-האבא שישגר אותן ישירות אל חשבון המסנג'ר שלכם.

 

2. ג'סטין ביבר? יותר כמו ג'סטין בי-בור

לג'סטין ביבר יש היסטוריה של מזל נאחס, למשל הפעם ההיא בה הוא תועד מתנגש בדלת זכוכית. לפני כמה ימים זה קרה לו שוב, על הבמה, כשהוא נפל בטעות דרך דלת סמויה ברצפה שלא ננעלה היטב. ותועד גם הפעם. במה שללא יספק ייזכר כאחד הדברים היותר מוצלחים שהוא עשה על במה אי פעם.

3. שמישהו יתקשר לסוכן של מורגן פרימן

איך היה נראה הפתיח של סדרת טלוויזיה עכשווית שממשיכה מהנקודה בה הסתיים הסרט "חומות של תקווה"? אולי כך.

4. ילדים, הזהרו מעצי המנצ'ניל

הכירו את העץ הקטלני ביותר בעולם: עץ המנצ'ניל, שפירותיו דמויי התפוח יגרמו לכם למוות נורא בייסורים תוך שעות. וזה אפילו לא החלק הרצחני ביותר שלו. הנה איש שיספר לכם על זה במבטא קשה לזיהוי אבל נהדר.

5. שמישהו יזמין משטרה

למזלנו הצלחנו עד כה לפספס את "אתגר האיש הרץ", שהסתבר כמשהו חדש שרץ בטירוף באינטרנט של הצעירים בחודש האחרון. עד שהגיעו השוטרים של משטרת מינסוטה והזכירו לנו למה שנאנו את "הארלם שייק" ו"אתגר דלי הקרח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות