אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עשרות מתעניינים במכירת החיסול במשרדי אדמה; ערכו של הציוד - מיליוני שקלים

בין השאר הוצעו למכירה כיסאות של קסטיאל, כורסאות ושולחנות של הביטאט, מקררי יין וכן מקרר סיגרים. ההכנסות מהמכירה יועברו לקופת הפירוק הריקה

23.06.2016, 14:17 | זוהר שחר לוי
עשרות מתעניינים הגיעו היום (ה') למשרדי קבוצת אדמה במגדלי המוזיאון בתל אביב כדי לבחון את הציוד העומד למכירה על ידי המפרק הזמני של החברות בבעלותו של אורן קובי. ערכו של הציוד נאמד בכמה מיליוני שקלים.

קראו עוד בכלכליסט

מתעניינים במשרדי האדמה, היום, צילום: עמית שעל מתעניינים במשרדי האדמה, היום | צילום: עמית שעל מתעניינים במשרדי האדמה, היום, צילום: עמית שעל

כך, הבוקר בשעה 11:00 נפתחו שערי המשרדים ומחוץ להם השתרך תור ארוך של אנשים, חלקם אנשי עסקים, חלקם מהמשרדים הסמוכים וחלקם סתם אנשים פרטיים שביקשו לבחון את הסחורה. המתעניינים לוו על ידי אנשי משרדו של המפרק הזמני, עו"ד חגי אולמן ממשרד יהודה רוה. עו"ד אולמן הודיע אתמול (ד') על מכירת הציוד במשרדים בניסיון להכניס כספים לקופת הפירוק שעומדת כיום ריקה לגמרי.

בין השאר הוצעו למכירה כיסאות של קסטיאל, כורסאות ושולחנות של הביטאט, מקררי יין וכן מקרר סיגרים. כל הציוד הוצע למכירה וניתן להגיש הצעות עד לתחילת השבוע הן כמקשה אחת והן על הפרטים השונים.

 , צילום: עמית שעל צילום: עמית שעל  , צילום: עמית שעל

המפרק הזמני מעמיד את כל הציוד למכירה, כולל רצפת הפרקט, דפנות הקירות העשויות מעץ ואפילו את אוסף כדורי הרגל שנמצא בחדרו של בעל השליטה, אורן קובי. תכולת משרדו של המנכ"ל, אגב, מוערכת בכ-300 אלף שקל. "היה לו טעם יקר", אמר אחד המתעניינים שהגיע לתצוגה, "אבל כנראה שמאחורי זה לא היה כלום. אבל כל הציוד כאן מאוד מושקע". ואילו מבקר נוסף הוסיף כי "הציוד כאן נראה יוקרתי יותר ומושקע יותר מאשר במשרדי ענבל אור".

 , צילום: עמית שעל צילום: עמית שעל  , צילום: עמית שעל

משרדי קבוצת אדמה, שנקלעה להליכי פירוק לפני כחודש, נמצאים בקומה החמישית במגדלי המוזיאון בתל אביב. כבר בתחילת ההליכים בבית המשפט התברר כי בעל השליטה, אורן קובי, השקיע סכומי עתק של כמה מיליוני שקלים בשיפוץ ובריהוט המשרדים המפוארים. מאז, מונה עו"ד אולמן כמפרק זמני לנכסי החברות והוציא תחת ידיו דו"ח חמור על ההתנהלות הכספית והבלתי תקינה לדבריו של הקבוצה ובין השאר הוצאת כספים מחשבונות נאמנות של רוכשי דירות.

בתחילת השבוע, במסגרת בקשה לפרק חברות נוספות בקבוצה, העיד קובי עצמו על ניהול הקבוצה, תוך שהוא מעלה טענות קשות באשר להתנהלות המפרק הזמני נגדו. "הוציאו אותי להורג כבר ביום הראשון", העיד, "מנסים לעשות לי את מה שעשו לענבל אור".  

 , צילום: עמית שעל צילום: עמית שעל  , צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות